Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya Gerginliğinde Son Nokta

Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya Gerginliğinde Son Nokta

Geçtiğimiz haftalarda da gündemde yerini alan Erkan Petekkaya ve Acun Ilıcalı gerginliğinde yeni bir gelişme daha yaşandı. Dün gece kendisine Acun Ilıcalı sorulunca sinirlerine hakim olamayan Erkan Petekkaya’nın verdiği tepki görenleri şaşırttı. Aynı zamanda muhabiri de tehdit etti.

Son zamanlarda, magazin gündeminde fazlasıyla dikkat çeken olaylardan biri olan Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya arasındaki gerginlikti. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanan yarışma programını görünce çıldıran Erkan Petekkaya ağza alınmayacak laflar etti. TV8’de yayınlanan NR1 Müzik Ödülleri’nde, “Peşimde” klibiyle olaylar yaratan Kerimcan Durmaz da ödül aldı. Fakat geçmiş yaşantısında alkol problemiyle cebelleştiği söylenen Erkan Petekkaya, Kerimcan Durmaz’ın aldığı bu ödülü de hazmedemedi.

Ağzına Ne Gelirse Söyledi

Kerimcan Durmaz’ın ödül almasını skandal olarak nitelendiren Erkan Petekkaya, daha önceden Kerimcan Durmaz’ın uçaktaki görüntülerine atıfta bulunarak “Bu kişi cinsel organını sizin gözünüze soktu. Sizin gözlerinize helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilerdiniz. Ayrıca herkesin tercihi kendine.” Dedi. Tüm bunların ardından Acun Ilıcalı’yla aralarında eski gerginliklerinin üzerine bir yenisini daha katacak laflar etti: “Acun Bey yuh size. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi yuh...”

Erkan Petekkaya’nın takipçilerinden hakaret ettiği insanın kanalındaki dizisinde başrol oynadığı hatırlatılmış olacak ki bir garip tepkide ondan sonra geldi. Paylaşımlarını silmeyeceğini söyleyen oyuncu, söylemlerine devam ederken bir süre sonra aklı başına gelmiş ve takipçilerine hak vermiş olacak ki yapmış olduğu hakaret dolu paylaşımları sildi.

Diziden Hemen Ayrıldı

Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya Gerginliğinde Son Nokta

Üslubunun yanlış olduğunu anlayıp özür dileyen Erkan Petekkaya özür dilemesine rağmen sözlerinin arkasında durduğunu söyledi. Acun Ilıcalı ise sosyal medyaya aldırmadığını söyleyerek, “Bizde dizi yapan adam bana küfür etti” dedi. Acun Ilıcalı’nın bu sözlerinin ardından “Kırmızı Oda” dizisinden ayrılan Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’nın devreye girip onu diziden çıkardığı söylentilerine yol açtı. Erkan Petekkaya’nın dün akşam vermiş olduğu tepkiye bakılırsa bu söylentiler doğru diyebiliriz.

Erkan Petekkaya Muhabirleri Tehdit Etti

Muhabirlerden gelen Acun Ilıcalı’yla arasında yaşanan gerginlik sorusuyla öfkeye kapılan Erkan Petekkaya, bir kere daha göstermiş olduğu yanlış üslubuyla muhabirlere de çıkıştı. Bir nevi muhabirlere tehdit savuran Erkan Petekkaya şöyle dedi: “O mikrofonu alırsam ne yaparım biliyor musun? Ayıptır, burada olacak iş mi ya? Hem de çekiyorsun.”