Ana Sayfa SPOR Koeman, Sarı Kanaryanın Yardımcı İsmi Oldu

Koeman, Sarı Kanaryanın Yardımcı İsmi Oldu

Fenerbahçe yönetimi takımı güçlendirmeye devam ediyor. Teknik Direktör Philip Cocu'ya yeni bir yardımcı antrenör arayışında olan takım Erwin Koeman'ı resmi olarak getirdi.

16
0

Fenerbahçe yönetimi takımı güçlendirmeye devam ediyor. Teknik Direktör Philip Cocu’ya yeni bir yardımcı antrenör arayışında olan takım Erwin Koeman’ı resmi olarak getirdi.

Yeni sezon iiçin kan tazeleme çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiren Fenerbahçe, teknik adamına yeni bir yardımcı seçti. Bu kapsamda takımın teknik direktörü Philip Cocu’nun yardımcı antrenörü Hollanda’nın meşhur yıldızı Erwin Koeman oldu. Transfer sezonuna bütçe açısından oldukça sıkıntılı bir şekilde giriş yapan Fenerbahçe, yeni yönetimi ile birlikte sezon için mücadele etmeye devam ediyor. Nakit sıkıntısı ile gündeme gelen takım şartların zorluğuna rağmen iyi transferler yapmaktan ise asla geri kalmıyor ve hem Şampiyonlar Ligi hem de Süper Lig için hazırlıklarını ciddi ve hummalı bir şekilde devam ettiriyor. Bu kapsamda başarılı futbol kariyeri ile de tanınan çalıştırıcı Erwin Koeman’ın yardımcı antrenör olarak takıma getirilmesi taraftarları sevindirdi.

GEÇMİŞİ ŞANLI BİR ANTRENÖR

Daha önce futbolcu olarak çim sahada yer aldığı yıllarda Groningen, PSV Eindhoven ve daha birçok başarılı Hollanda ligindeki takımlarda forma giyen ve bir dönem Hollanda Milli Takımı için de forma giyen Erwin Koeman, jübilesini yaptıktan sonra Everton, Waalwijk, Utrecht ve Macar Milli Ekibi gibi önemli takımlarda da teknik direktör olarak çalıştı. Koeman’ın Fenerbahçe’ye transferi konusunda çok sevinçli olduğunu paylaşan takımın teknik adamı Philip Cocu, başarılı antrenörün futbol tecrübesinin Fenerbahçe’ye çok katkısı olacağına değindi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here