Ana Sayfa SPOR Kocaman’dan Kocaman Bir Tatil

Kocaman’dan Kocaman Bir Tatil

Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra tatil sürecine giren Kocaman'a bir teklif daha gitti. Çaykur Rizespor'un temas kurduğu kocaman, bu sene ile ilgili net kararını da beyan etti.

32
0

Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra tatil sürecine giren Kocaman’a bir teklif daha gitti. Çaykur Rizespor’un temas kurduğu kocaman, bu sene ile ilgili net kararını da beyan etti.

Geçtiğimiz sezonun sonunda Fenerbahçe ile yollarını ayıran teknik adam Aykut Kocaman, Çaykur Rizespor’un merceğine girmişti. Yakın tarihte elde edilen başarısız sonuçlar neticesinde teknik direktörü İbrahim Üzülmez ile karşılıklı olarak anlaşarak yolları ayırma kararı alan Çaykur Rizespor, yeni teknik adam için arayışa çıktı. Akla gelen altenatif isimler arasında liste başı olan Aykut Kocaman’ı mercek altına alan takım, Kocaman ile temas kurdu ancak alınan sonuç takımı mutlu etmedi. Çünkü Aykut Kocaman, bus ene hiçbir takım ile çalışmak istemiyor.

BODRUM’DA TATİL KEYFİ YAPIYOR

Önceki Süper Lig sezonunda Fenerbahçe ile çok hummalı bir çalışma sürecinde olan Aykut Kocaman, sezonun bitimiyle beraber Fenerbahçe ile vedalaştı. Bu süreçte ise birçok Süper Lig takımından ve yabancı takımdan teklifler alan Kocaman, tüm teklifleri reddetti. Son aşamada ise Çaykur Rizespor’un iletişime geçtiği teknik adam bu teklife de olumsuz yanıt verirken, net bir açıklamada bulunarak teklif beklemediğini ve istemediğini beyan etti. Bu sene hiçbir takımı çalıştırmak istemediğini, bir yıl ara vermek istediğini ve gelen teklifleri değerlendirmediğini söyleyen Kocaman, eğer teklif değerlendirecek olsaydı, Fenerbahçe’den hemen sonra gelen tekliflere bakardım dedi. Son dönemlerde Bodrum’da tatil yaparken görüntülenen Kocaman’ın antrenörlük yapmadığı süre boyunca da İstanbul’a dönmek istemediği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here