Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediye Önerileri! Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri!

Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediye Önerileri! Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri!

Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza alacağınız hediye konusunda kararsızsanız içeriğimiz tam size göre... Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza alabileceğiniz 10 hediyeyi derledik.

Sevgililer gününde kadınlar için geniş bir hediye yelpazesi bulunmasına karşın erkeklere hediye almak için alanınız bir hayli dardır. Erkeklere hediye seçiminin zor olduğunu söylemek doğru olacaktır. Sevgililer gününde erkek arkadaşına alacağı hediye konusunda kararsız olan kişiler genellikle hediye seçimlerini birlikte yapmaktadır. Sevgililer gününde aslında erkekler için hem uygun fiyatlı hem de karşınızdakini çok mutlu edecek hediyeler alabilirsiniz.

Erkek Arkadaşınızın Hobilerine Yönelebilirsiniz

Sevgilinizin hoşlandığı şeyler üzerinden yola çıkarak ona büyük bir jest yapabilirsiniz. Öneğin tuttuğu takımın formasını almak, sevdiği oyuncunun oyun gösterimine çift bilet almak, sevdiği bir dizi-film karakterinin biblosunu almak gibi.

Nostaljik Ürünlere Göz Gezdirin

Nostaljik ürünler günümüzde trend haline gelmiştir. Eğer sevgiliniz nostalji hastasıysa onun için plak albümü satın alabilirsiniz. İkinci el eşya satıcılarından uygun fiyatlarla nostaljik ürünleri satın alabilirsiniz.

Günlük Yaşama Yönelmeyi Deneyin

Sevgilinizin dışarda içmeyi en çok sevdiği kahveleri evinde yapabilmesi için ona kahve makinesi alabilirsiniz.

Oyun Konsolu

Sevgiliniz oyun meraklısı ve bütçenizi yüksek tutuyorsanız oyun konsolu satın alabilirsiniz. Ancak bu konuda da nostaljiye kaçabilir ve eski bir ATARİ’yi uygun fiyatlarla hediye edin. Birlikte Contra, Super Mario, Pac-Man gibi oyunları oynayabilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Akıllı Saat

Saat bir erkeğin olmazsa olmazları arasında yer alır. Teknoloji devlerinin ürettiği yeni akıllı saatler ile müzik dinlenebilir, arama yapılabilir ve diğer pek çok işlem hayata geçirilebilir. Bunun için teknolojik ürünlere göz atmanızda fayda var.

VR Gözlükleri

Sanal gerçeklik gözlükleri ve VR oyunlarına yönelik erkeklerin ilgisi hat safhadadır. Bunun için ileri teknoloji ürünlerine merak duyan sevgilinize sanal gerçeklik gözlüğü alabilirsiniz.

Farklı Konseptlerde Bardak

Sevgiliniz Marvel filmleri, Game Of Thrones, Fringe vs. dizilere ilgi duyuyor ise farklı konseptlerde bardaklar satın alabilir, yaptırabilirsiniz.

Mevsime Göre Ürün Satın Alın

Kış ayı etkilerini yitirmeye başlamışken bahar ve yaz aylarında giyebileceği ceketlerden satın alabilirsiniz. Risk almak istemiyorsanız gömlek seçeneğini de göz önünde bulundurun.

Steam Oyunları Satın Alabilirsiniz

Sevgilinizin oynamak istediği ancak satın alamadığı oyunları Steam’dan satın alabilirsiniz. Daha uygun maliyetlerle satın alabilmek için Steam indirimlerini takip edebilirsiniz.

Fiyatı Değil, Düşünmeniz Önemlidir

Her ne kadar pahalı bir ürün satın alırsanız alın, önemli olanın düşünce olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Hem düşük bütçeli hem de etkileyici bir ürünü kendiniz yaptırarak eşsiz bir anlam yükleyebilirsiniz. Bileklik, kolye veya saatin üzerine ilişkinizin başladığı tarihi yazdırmak da bir seçenektir.