Milli Dayanışma Kampanyası'nda ne kadar para toplantı? Biz bize yeteriz Türkiyem toplanan bağış parası miktarı

Milli Dayanışma Kampanyası'nda ne kadar para toplantı? Biz bize yeteriz Türkiyem toplanan bağış parası miktarı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Milli Dayanışma Kampanyası'nda ne kadar para toplandı sorusunun yanıtını duyurdu. İşte Biz Bize Yeteriz Türkiyem toplanan bağış parası miktarı.

Cumhurbaşkanı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası çerçevesinde şuana kadar vatandaşlardan toplanan tutarı açıkladı. İletişim Başkanlığı, şuana kadar yurttaşlardan 846 milyon 606 bin 155 TL bağış toplandığı belirtildi. Bağış kampanyası için atılan SMS ise 2 milyon 118 bin 107 TL olarak duyuruldu.

İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamalarda; Milli Dayanışma Kampanyası’nın milletin desteğiyle sürdürüldüğünü dile getirerek Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesinde şuana kadar 846.696.155 TL bağış yapıldığı aktarıldı. Detaylara adresinden erişebilirsiniz.

Günün sıcak gelişmelerinden asla geri kalma! Olup biten tüm gelişmeler her an telefonunda! Mobil uygulamamızı şimdi indir! -

.

Kamu haberlerinden sıcak gelişmelere, merak ettiğin tüm haberler burada! Gursesgazetesi Facebook Grubuna dahil olmayı unutma!