Karşıya geçmek isterken hayatını kaybetti! Edebiyat öğretmeni arabayla çarptı

Karşıya geçmek isterken hayatını kaybetti! Edebiyat öğretmeni arabayla çarptı

Okuldan eve dönen Yiğit Bayraktar adlı öğrenci, servisten indikten sonra karşıya geçmek isterken bir öğretmen arabayla çarptı. 14 yaşındaki Bayraktar karşıya geçmek isterken hayatını kaybetti.

Üzücü olay Bartın'da meydana geldi. Akşam saatlerinde gerçekleşen kaza, Kozcağız yolunda oldu. Aktarılan bilgilere göre Bartın Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrenim görmekte olan 14 yaşındaki Ömer Yiğit Bayraktar okuldan eve dönüyordu. 14 yaşındaki genç servisle geldiği evinin az ilerisinde araçtan indi ve yoldan karşıya geçmek istedi. Bu esnada yola inen Bayraktar'a edebiyat öğretmeni olduğu öğrenilen Emrah E. aracıyla çarptı.

Öğretmene Gözaltı

Yol üzerinde meydana gelen kaza sonrasında civardakiler olayı ihbar ettiler. 112 Acil Sağlık Ekiplerinin hızlı olarak intikal ettikleri olay yerinde Ömer Yiğit Bayraktar'a ilk müdahaleler yapıldıktan sonra Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırdılar. 14 yaşındaki öğrenci hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirirken, Bayraktar'ın ailesi ise gözyaşlarına boğuldular. Jandarma ekipleri Emrah E.'yi gözaltına alırken, gerçekleşen kaza hakkında soruşturma başlatıldı.