Kadro Bekleyen Uzman Çavuşlara MSB'dan Müjde Geldi

Kadro Bekleyen Uzman Çavuşlara MSB'dan Müjde Geldi

Geçtiğimiz günlerde Milli Savunma Bakanlığı kadro bekleyen uzman çavuşlara dair bir çalışma başlatmıştı. Uzman Çavuşlara o müjde sonunda geldi!

Milli savunma Bakanlığı bir çalışma üzerinde uzun zamandır durmaktaydı. Bu çalışma uzman çavuşların kadroya geçmesi üzerineydi. Gelen son bilgilere göre uzman çavuşlara kadro verileceğine dair çalışmaların sonunda gelindi ve bugün veya çok yakın bir tarihte müjdeli açıklama gelecek.

Milliyetçi Hareket Partisi Başkan Yarımcısı İzzet Ulvi Yönter, uzman çavuşların kadroya geçirilmesi konusunda bir televizyon kanalında özel açıklamalarda bulundu.

Yönter, Milli Savunma Bakanlığı’nın sürdürdüğü çalışmanın sonuçlarını yakın bir tarihte beklediklerini ve en kısa sürede müjdeli haberi duyurmak istediklerini belirtti. Yönter ayrıca, uzman çavuşların kadroya alınmasının bütçeye çok fazla yük getirmeyeceğini ve uzman çavuşları kadroya almak istediklerini belirtti.

Uzman çavuşların kadroya alımlarının kaç kişiyle sınırlı kalacağına dair, şu anda herhangi bir açıklama gelmedi. Fakat ilerleyen günlerde detaylı açıklamaların yapılması bekleniyor.