İstanbul'da polise hain saldırı! 1 polis şehit düştü

İstanbul'da polise hain saldırı! 1 polis şehit düştü

İstanbul bağcılarda narkotik timinde görevli polis memurları silahlı saldırıya uğradı. Gerçekleştirilen hain saldırıda bir polis memuru şehit oldu bir polis memuru ise yaralandı.

Hain saldırı İstanbul Bağcılar'da Narkotik polislerine yapıldı.

İstanbul Bağcılar'da uyuşturu tacirleri ile polis arasında yaşanan kovalamacada şüpheli polise silahla saldırdı.

Saldırı sırasında araç içinde olan iki polis'ten biri göğsünden biri ise kolundan yaralandı. Saldırının yapıldığı bölgeye çok sayıda takviye polis ekibi ve ambulans sevk edildi. Hain saldırıda yaralanan iki polis hastaneye sevk edilirken,ekipler olayla ilgisi olduğu düşünülen biri 19 yaşında ikisi 17 yaşında 3 kişiyi göz altına aldı.

Saldırı ile ilgili olarak Valilik'ten yapılan açıklamada ,hırsızlık, yankesicilik ve uyuşturucu satıcılığı olmak üzere 75'ten fazla suç kaydı bulunan bir firarinin yakalanması için yapılan çalışmalar sırasında, Narkotim ekibine düzenlenen silahlı saldırı sonucu 2 polis memurunun yaralandığı,ancak yaralanan polis memurlarında Erkan Gökteke'nin tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu açıklandı.

Diğer yaralanan polis memuru Yunus Nacar'ın ise tedavisine devam edildiği açıklandı.İstanbul'da polise hain saldırı! 1 polis şehit düştü