Eski eşini ve 6 yaşındaki kızını başlarından vurarak öldürdü

Eski eşini ve 6 yaşındaki kızını başlarından vurarak öldürdü

Tekirdağ'da yaşanan vahşette Murat K. isimli şahıs tartıştığı eski eşini ve 6 yaşındaki kızını başlarından vurarak öldürdü.

Akıl almaz vahşet Tekirdağ'da yaşandı.

Murak K. ve eski eşi Hatice Turan geçtiğimiz yıl geçimsizlik sebebiyle ayrıldı. Çiftin çocukları olan 6 yaşındaki Esila annesiyle birlikte dedesinde yaşamaya başladı.

Ailesinin yanında kalan Hatica Turan anne babasına yardım etmek için her zamanki gibi bugün de sebze ve meyve sattıkları tezgahın başında çalışmaya başladı. Aradan geçen birkaç saat sonra eski eş Murat K.'da tezgahın başına geldi.Bir süre sonra cani eş belindeki silahını çıkarıp Hatice Turan'ı başında vurdu.Daha sonra ise 150 metre ileride bulunan Hatice Turan'ın baba evine giderek kapıyı açan kendi kızı olan 6 yaşındaki kızı Esila'ya da tabancayı doğrultu ve ateşledi. Başından vurulan Esila'da yere yığılırken Murat K. son kurşunuda kendi başına sıktı.

Mahallenin ihbarı ile olay yerine Jandarma ve 112 sağlık personeli ulaştı. Ekipler yaptıkları ilk kontrolde Anne Hatice Turan ve 6 yaşında ki Esila'nın hayatını kaybettiğini tespit ettiler. Cani eş Murat K. ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Olayda hayatını kaybeden anne kızın cenazeleri morga kaldırılırken, jandarma bölgede güvenlik önlemi aldı ve soruşturma başlattı.

Eski eşini ve 6 yaşındaki kızını başlarından vurarak öldürdü