10 Nisan MPİ Şans Topu Sonuçları Sorgulama! 930. Hafta Şans Topu'nda Kazanan Şanslı Numaralar Belli Oldu!

10 Nisan MPİ Şans Topu Sonuçları Sorgulama! 930. Hafta Şans Topu'nda Kazanan Şanslı Numaralar Belli Oldu!

10 Nisan 2019 için Şans topu sonuçları sorgulama ekranı açıklandı. 930. hafta Şans Topu'nda kazanan numaralar açıklandı. Şans topunun şanslı numaraları ve ikramiyelerin nereden alınacağı ile ilgili merak edilenlere duyuruldu.

Şans topu oynayan binlerce kişinin heyecanla beklediği şans topu sonuçları duyuruldu. 10 Nisan günü için şans topu sonuçları;

2-3-10-25-27 ve +4 olarak duyuruldu.

Şans Topu Detayları

Şan topu oyunuyla yüzlerce kişi ciddi tutarlarda kazançlar sağlamaktadır. 5+1 oyununda, iki farklı sayı kümesinden bir numara seçilerek oyun oynanmaktadır. Birinci sayı kümesi 1-34 rakamları arasından, ikinci sayı kümesiyse 1-14 numaralarından oluşmaktadır. İlk sayı kümesinde bulunan 5, ikinci sayısından ise 1 numara seçilerek oyun oynanabilmektedir.

Şans Topu İkramiyeleri Nasıl Alınır?

Şans topu 5+1 oyunu, Perşembe gününün sabahından Çarşamba günü 21.00’e kadar oynanabilen bir oyundur. Sayısal oyun bayileri üzerinden oynanabilen bu oyunda kazananlar kazandıkları ikramiyeleri;

1+1, 2+1, 3+1 ve 4 ikramiyeleri sayısal loto bayiliklerinden,

4+1 ve 5 bilenler için ikramiyeler sayısal loto bayilikleri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden,

5+1 bilenler ise Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü üzerinden ikramiyelerini alabilmektedir.

Şans Topu ile ikramiye tutturmayı başaran bireyler en geç 1 yıl içerisinde ikramiyelerini bayiliklerden veya Milli Piyango İdaresi şubelerinden alabilmektedir.