Ana Sayfa SPOR Gomis Bir Yere Gitmiyor

Gomis Bir Yere Gitmiyor

Bu sene Galatasaray'ın başarısında büyük payı olan Bafetimbi Gomis'in takımdan ayrılması ile ilgili yaşanan karışık süreç netliğe vardı ve oyuncu Türkiye'de kaldığını duyurdu.

18
0

Bu sene Galatasaray’ın başarısında büyük payı olan Bafetimbi Gomis’in takımdan ayrılması ile ilgili yaşanan karışık süreç netliğe vardı ve oyuncu Türkiye’de kaldığını duyurdu.

Bu sene Süper Lig’i şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın elindeki en önemli kozlardan birisi olan Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis yakın tarihte Cimbom ile maaş zammı konusunda terslik yaşamıştı. Bu kapsamda futbolcunun menajeri harekete geçerek oyuncunun transferi için takımlarla görüşmeye başlamıştı. Menajer Patrick Mendy, oyuncunun transferi için Saudi Arabia Al Hilal Riyad kulübü ile temasa geçerek oyuncunun transferi için teklif aldı ve yabancı basına göre Al Hilal Riayd takımından Bafetimbi Gomis için 7.5 milyon €’luk teklif geldiği öğrenildi. Sunulan teklif Gomis’e götürüldü ancak beklenen olumlu yanıt gelmedi.

TÜRKİYE’DE MUTLUYUM

Yaşadığı sorunlara karşın kendisine gelen yaklaşık 10 milyon € bedelindeki teklifi reddettiği öğrenilen Bafetimbi Gomis, teklifi geri çevirdi ve Türkiye’de olmaktan mutlu olduğunu aktardı. Yaşanan süreçler neticesinde performansında düşüş görülen Fransız futbolcu son noktayı ise Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile koydu.

Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafa Türkiye’de kalmaktan mutlu olduğunu belirten bir not düşen Gomis, Türk bayrağı emojisi eklemekten de geri kalmadı. Başarılı futbolcunun takım ile uzlaşıp, hem yeni sezonda hem de Şampiyonlar Ligi’nde beklenen performansına kavuşması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here