Ana Sayfa SPOR Galatasaray Bu Defa Kozları Açık Oynadı

Galatasaray Bu Defa Kozları Açık Oynadı

Galatasaray'da üç oyuncu için kritik karar verildi. Belhanda, Feghouli ve Gomis'e rest çeken takım yönetimi, oyuncuların menajerlerine yeni takım bulun direktifi verdi.

42
0

Galatasaray’da üç oyuncu için kritik karar verildi. Belhanda, Feghouli ve Gomis’e rest çeken takım yönetimi, oyuncuların menajerlerine yeni takım bulun direktifi verdi.

Süper Lig şampiyonu Galatasaray, sezonun önemli oyuncularına rest çekerek yılın spor olayına imza attı. Takımda forma giyen Bafetimbi Gomis, Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli ile ilgili olarak ortaya çıkan sorunların neticesinde takım yönetimi net bir tavır koyarak, oyuncular için transfer kararı aldı. Zam talebi ile gündeme gelen Bafetimbi Gomis yakın tarihte takımda kalmak istediğini açıklayarak yükselen tansiyonu düşürmeye çalışırken, menajer Pierre Frelot’tan oyuncu için “takım bul” söylemi gündeme geldi.

KUR SABİTLENMEDİ, KARTLAR AÇIK OYNANDI

Takımın bu sene önemli rollerinin üstlenen ancak Galatasaray’ın yeni sezonda düşünmediği iki isim olan Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli için ise kur sabitlemeye olumsuz baktıkları için sert bir çıkış geldi. Takım yönetimi oyuncuları transfer edecek takım bulmak için dünya çapında futbol takımları ile temas kurmaya başladı. Takımın teknik direktörü Fatih Terim’i de harekete geçiren olay neticesinde teknik adam bağlantılarından yararlanarak takım aramaya başladı ancak şimdilik transfer için bir kulüp bulunamadı.

Takımdaki bu üç oyuncunun kendi içinde gruplaşması Fatih Terim’i çileden çıkarırken, bu tip durumlarla geçmişte de büyük mücadeleler vererek krizleri ortadan kaldırmayı başaran teknik adam bir kez daha kozları açık oynayacak. Yönetim ile arasındaki sorunları grup halinde ele alan üç oyuncu ile ilgili olarak transfer kararı verilmesi de yine bu gruplaşmaya bağlı olarak ortaya çıktı. Öte yandan takımın başarılı oyuncularından Carole’un da bu üçlüye yakın olduğu iddia ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here