Ziraat Bankası’nın tüketici kredisi kampanyası

Ziraat Bankası’nın tüketici kredisi kampanyası

Ziraat Bankası müşterilerinin karşısına yeni müjde ile çıkıyor! Ziraat Bankası'nın tüketici kredi kampanyası devam ederken başvuru şartları ve kredi detayları herkes tarafından merak ediliyor. 36 aya varan vade fırsatı ile verilen krediden yararlanmak için şubeye gitmenize de gerek kalmadı. Ziraat Bankası'nın tüketici kampanyası nedir? Başvuru nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

578 Tl taksit ile 15.000 TL kredi fırsatı! Anında hesabınıza yatıyor!

Ziraat Bankası’nın verdiği tüketici kredisi kampanyası hala devam ediyor. Bankanın resmi sayfasından bilgilendirme yapıldı. Tüketici kredisinde %1,54 faiz uygulanacak. Başvurular ise şubeler, mobil uygulama ve intenet sayfasından yapılabiliyor. Ziraat Bankası tüketici kredisinden faydalanmak için vadeli ya da vadesiz hesabınızın bulunması gerekiyor. Vadeli mevduat hesabı koşulu dışında dijital kredi başvurusu için ekstra koşul olarak maaş müşterisi olunmalıdır. Ziraat Bankası kredi kampanyası detayları merak edilirken, müşteriler konu hakkında araştırma yapıyor. Ziraat Bankası tüketici kredi kampanyası nedir? Başvuru koşulları ile ilgili tüm detaylar..

Borcu olanlara sevindirici haber geldi. Kredi anında hesabınızda!

Ziraat Bankası’nın tüketici kredisi kampanyası

578 TL taksit ile 15.000 TL hemen hesabınıza yatırılmaktadır. Halkank, Akbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Garanti BBVA ve İş Bankası 36 ay vade ile müşterilerine tüketici kredisi veriyor. İstenilen bankanın şubesinden, mobil bankacılığından ya da SMS kredi başvurusu numarasından kredi başvurusu doldurulabilmektedir. Banka yaptığınız başvurunun sonucunu size bildirecektir. İhtiyaç kredileri diğer kredilere göre daha az faiz ile ve kısa vade ile müşterilere verilmektedir. Bu krediler için şubeye gitmeden işleminizi telefonunuzdan ya da intenetinizden halledebilirsiniz. Ziraat Bankasının dijital kredisi ile yalnızca ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulabilmektedir. İpotekli ihtiyaç kredisi başvurusu maalesef bulunmamaktadır. Yapılan açıklamaya göre ödemeler, istenilen ödeme seçenekleri ile, 36 aya kadar vade fırsatıyla, şahsi ya da maddi teminat sunularak düzenlenebilmektedir. Bunların yanı sıra bireysel kredi kullanan kişiler için hayat sigortası ürünü de sunulmaktadır. Bu ürünler Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş tarafından sunuluyor ve Ziraat Bankası şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Ön onaylı kredi ne anlama geliyor?

Bu kredi türünde başvurular sistem tarafından otomatik değerlendirmeye alınıyor ve sonuçlanıyor. İntenet üzerinden ya da SMS ihtiyaç kredisi başvuruları mobil yolu ile yapılan başvuruların ilk değerlendirmesi sonucu kullandıran kredilerdir. Başvuru yapanlar, başvuru evrakları ile en yakın şubeye giderek, ön onay mesajı ile kredisini alabilir. Kredi başvurusu yaparken verilen bilgilerin doğruluğunu kanıtlayanlar aynı gün içerisinde kredilerini alabilirler. Önemli olan nokta kişinin ön onaylı kredi mesajı gönderirken aylık gelir belgesi bilgisini kanıtlayabilmesidir. Maaş bordrosu üzerinde yazan miktar ne ise söylenen de o olmalıdır.

İhtiyaç kredisi

Sunulan diğer kredi imkanlarına göre ihtiyaç kredileri daha az faiz ile ve daha kısa vade imkanı ile verilmektedir. Bu krediler son dönemde bankaların yeni uygulamaları ile şubeye gitmeden telefon ya da intenet ile alınabilmektedir. Bireysel kredi türünden sayılan bu kredi, sadece kişiler tarafından kullanılabilir. Fakat işletme sahipleri ticari gelirlerini göstererek kendi şahıslarına da alabilirler.

İhtiyaç kredisi şartları

- 18 yaş ve üstü olmak

- Vergi levhasının ya da SSK kaydının olması

- Banka borcundan dolayı takipte olmamak

- Bazı durumlarda kefilin olması

- Gelirin belgelenmesi

Yukarıda belirtilenlerin dışında ipotekli ihtiyaç kredisi alınmak isteniyorsa, eşin rızası istenebilmektedir. İhtiyaç kredileri 36 ay vade ile kullanılabilmektedir. Tüm hane halkının değil, sadece krediyi çekecek kişinin geliri göz önünde bulundurulmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.