Ziraat Bankası tatil destek kredi paketi faiz oranları ve başvuru şartları neler? Ziraat tatil kredisi başvurusu nereden, nasıl yapılır?

Ziraat Bankası tatil destek kredi paketi faiz oranları ve başvuru şartları neler? Ziraat tatil kredisi başvurusu nereden, nasıl yapılır?

Ziraat Bankası tatil destek kredi paketi faiz oranları ve başvuru şartları neler? Ziraat tatil kredisi başvurusu nereden, nasıl yapılır? Yaşanan pandemi sürecinde vatandaşa sürekli destek sağlayan Ziraat Bankası, normalleşme sürecinde de vatandaşa desteği bırakmadı. Tatil kredi desteği ile vatandaşların normalleşme sürecinde tatile çıkmasına yardım ediyor.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi

Yaşanan pandemi sürecinde bankalar pek çok kredi imkanı sunarak vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamalarına yardım oldu. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ve normalleşme sürecinin de başlamasının ardından Ziraat Bankası tatil kredisi paketini sundu. Verilen bu kredinin ödemeleri 3 ay ödemesiz şekildedir. Ayrıca ilk taksitini tatil acentesi ödemektedir. İkinci taksit Ziraat tarafından yatırılacaktır. Ziraat Bankasının vatandaşa sunduğu tatil paketi ile ilgili detaylar merak ediliyor.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisini Almak İçin Ne Yapabilirim?

Ziraat Bankası normalleşme sürecinde vatandaşa tatile gitmesi için destek veriyor. Tatil destek kredisi adı altında verilen bu krediye Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurabilirsiniz. Daha sonra seyahat acentesi seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz yere göre kalınacak yer için 8.000 TL ve harcamalar için ek 2 bin TL, toplamda 10 bin TL kredi verilmektedir. Verilen bu krediyi ödemeye 6 ay sonra başlayabilirsiniz. Ayrıca 36 ay vade seçeneği de bulunmaktadır.

Ayrıca verilen bu kredinin ilk taksiti acente tarafından ödenir. İkincisi Ziraat Bankası tarafından ve bu durumda taksit ödemeleri 9 ay sonraya kadar ertelenebilmektedir. Tatil kredisi için uygulanan faiz oranı %0,67 olarak belirlenmiştir.

Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Ziraat Bankası tarafından verilen tatil kredisini alabilmek için ilk önce tatil acentesine gidilmesi gerekmektedir. Acente bankaya başvuran kişiyi söyleyecek ve kişi değerlendirildikten sonra başvuru sonucu bildirilecektir. SMS yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Başvuru sonucu olumlu olanlar, SMS ile bilgilendirildikten sonra krediyi kullanabilmektedir.

Tatil Kredisi İçin İşbirliği Yapılan Acenteler

Jolly Tur, Setur, ETS Tur, Tatilbudur firmaları Ziraat Bankasının verdiği kredi için işbirliği yapılan firmalardır. Bu firmalar üzerinden tatilinizi planlayarak Ziraat Bankasından tatil destek kredisi için başvuru yapabilirsiniz.