Ziraat Bankası Altınyıldız Kampanyası

Ziraat Bankası Altınyıldız Kampanyası

Ziraat Bankası, genç müşterilerine özel olarak kampanyalar sunmaya devam ediyor. Altınyıldız giyimden yapılacak alışverişlere özel avantajlı indirimler şimdi Genç Bankkart'ta.

Türkiye'in önde gelen bankalarından olan Ziraat Bankası, çeşitli müşteri profillerine özel olarak birçok kampanya ve avantajı sunmaktadır. Devlete bağlı bir banka olarak sunduğu avantajlarda, tüm bankacılık sektöründen farklı bir çizgide ilerleyen Ziraat Bankası, genç müşterilerine özel olarak birçok indirim fırsatını sunuyor.

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun sağladığı kredi olanaklarının tahsisini gerçekleştiren Ziraat Bankası, bu kapsamda üniversiteli öğrencilere sağladığı Genç Bankkart banka kartına ek olarak kredi kartı özelliği de sağlamaktadır. Bu yönden genç bankkart indirimleri üniversiteli gençler için büyük avantajlar ile kullanılabilir hale gelmektedir. Taksitli alışveriş özelliği ve acil nakit ihtiyaçlarında nakit avans kullanabilme özelliği olan Genç Bankkart'ın öğrenci kredi kartı aracılığı ile üniversiteliler alışverişlerinde de birçok avantaja sahip oluyorlar.

ALTINYILDIZ GİYİMDE İNDİRİM OLANAKLARI

Ziraat Bankası'nın gençlere özel kampanya uygulaması ile Genç Bankkart kullanıcıları Altınyıldız giyimde yapacakları alışverişlerde %15 indirim olanağı sağlıyor. Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics mağazalarından yapılacak olan tüm ürünlere yönelik alışverişlerde geçerli indirimlerden faydalanırken bir yandan mağazalarda uygulanan diğer indirimlerden de faydalanaibilmek mümkündür. Bu sayede firmanın sağladığı indirimlere ek olarak %15 indirimden faydalanabilmek mümkündür.

Eğer Genç Bankkartınız var ise siz de ziraat bankası altınyıldız kampanyası aracılığı ile yapacağınız alışverişlerde bu indirimden faydalanabilirsiniz.

İndirimler doğrudan Altınyıldız Classics mağazalarında yapılacak olan alışverişlerde, kasada uygulanmaktadır. Tek seferde yapılacak olan alışverişler için geçerlidir ve kampanyadan faydalanmak için herhangi bir başvuru veya kayıt işlemi yapılmasına gerek yoktur. Kampanya Genç Bankkart veya Genç Bankkart'ın kredi kartı aracılığı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Dönem sonunda indirimli harcama doğrudan yansıtılacak olup, ekstrede farklı olarak bir indirim uygulanmayacaktır.

GENÇ BANKKART BAŞVURUSU

Genç Bankkart'tan faydalanabilmek için Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan kredi veya burs alıyor olmak gerekmektedir. Banka sağladığı kredi ve bursları bu kartlar aracılığı ile tahsis ettiğinden kartı almak için herhangi bir ekstra başvuru yapmak gerekmemektedir. Burs ve kredi almak için bankalardan temin edilebilmektedir. Genç Bankkart aracılığı ile aynı zamanda kredili mevduat hesabı da kullanılabilmektedir. Böylelikle tüm bankacılık hizmetleri tek bir kartta toplanmaktadır.