Yemin dizisi Leyla yeni sezonda neden yok, Munise Özlem yeni sezonda olacak mı? İşte ünlü oyuncunun dizideki akıbeti

Yemin dizisi Leyla yeni sezonda neden yok, Munise Özlem yeni sezonda olacak mı? İşte ünlü oyuncunun dizideki akıbeti

Yemin dizisi Leyla'nın yeni sezon fragmanında yer almadığı görüldü ve fenomen yapımın takipçileri Leyla yeni sezonda neden yok, Munise Özlem yeni sezonda olacak mı sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte ünlü oyuncunun dizideki akıbeti.

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Yemin 9 Eylül Pazartesi günü itibariyle yeni sezonuyla yayın hayatına devam edecek. Yeni sezonu için adeta gün sayılan Yemin dizisi geçtiğimiz Şubat ayından bu yana televizyon ekranlarında. Fenomen yapım şimdilerde yeni sezonuyla hafta içi her gün kaldığı yerden devam edecek.

Sevilen dizininin yeni sezonun ilk bölümünde Leyla’nın yer almadığı görüldü. İzleyiciler Yemin dizsi Leyla neden yok sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.

Munise Özlem Yemin dizisinden neden ayrıldı?

Başrolünü Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ın üstlendiği yemin dizisinde ilk sezon Reyhan ve Emir’in aşkıyla birlikte Leyla ve Kemal’in aşkı ve Leyla’nın problemli hikayesi anlatılmıştı. Bundan dolayı izleyicilerin çok sevdiği Leyla karakteri ikinci sezonda yerini alamadı ve Munise Özlem yeni sezonda rol almayacak.

Leyla karakteri olacak mı?

Yemin dizisi sezon finalinde Talaz ile kavga eden Leyla yüksek bir yerden düşmüştü. Yeni sezonda Leyla karakterinin devre dışı bırakılmasına karar verildi ve Leyla karakterinin yerine Azerbaycanlı Yağmur Shahbazova’nın dahil olduğu görüldü.