Vodafone faturalı hat kredi şartları neler? Vodafone faturalı hatta kredi faiz oranları ve şartları

Vodafone faturalı hat kredi şartları neler? Vodafone faturalı hatta kredi faiz oranları ve şartları

Vodafone faturalı hatlara kredi veriyor mu? Faiz oranları kaç? Nakit ihtiyacı olan ve bankalardan kredi çekemeyen vatandaş alternatif yolları araştırıyor. Bu yollardan biri de faturalı hat üzerinden kredi alınması. Bu krediyi alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Vodafone tarafından da sağlanan bu krediyi almak için bazı şartları sağlıyor olmanız gerekiyor.

Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Alınıyor mu? Kredi Faiz Oranı Ne Kadar?

Bankalardan kredi alamayan ve nakit ihtiyacı olan vatandaşlar altenatif yolları araştırıyor. Bu yollardan biri de faturalı hat üzerinden kredi almak. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları faturalı hat üzerinden kredi alınıp alınmadığını merak ediyor. Faturalı hat üzerinden kredi direkt olarak alınmamaktadır.

Vodafone operatörlüğünde faturalı hat kullananlar, faturalı hatları üzerinden kredi alabilirler ancak operatör direkt olarak size kredi vermemektedir. Bunun farklı bir yöntemi var. Operatörünüzden faturalı hattınız üzerine taksitli telefon alabilir ve bu telefonu satarak kredi alabilirsiniz. Bu işlem dolandırıcılık ile ilgili değildir. Bu işlemi yapabilmeniz mümkündür. Faturalı hattınızı 6 aydır kullanıyor olmanız ve herhangi bir cihaz alma cezası yememiş olmanız gerekmektedir. Faturanızın düzgün ödenip ödenmediğine de bakılmaktadır.

Faturalı hattı olan ve Vodafone kullanıcıları, nüfus cüzdanlarını yanlarına alarak bizzat bayilere giderek bu işlemi uygulayabilmektedir. İşleme uygun olup olmadığınıza bakılır ve değerlendirmeniz bittikten sonra hattınız üzerinde biriktirdiğiniz puana göre size taksitle telefon satışı gerçekleşir. Kutusundan çıkmamış bu telefonu tanıdıklarınıza veya intenet üzerinden satabilirsiniz. Nakit para alarak bankalardan alamadığınız krediyi bu şekilde alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatlara Özel Tarifeler Nelerdir?

Faturalı hattınız varsa ve Vodafone kullanıcısı iseniz, size özel tarifelerle telefon alabilirsiniz. Bu tarifelerden yararlanabilmek için faturalı olmanız ve 6 aydır faturalı olarak ödeme yapmış olmanız gerekmektedir. Düzenli ödeme yapan müşterilere Vodafone avantajlı tarifeleri sunmaktadır. Faturalı tarifelerden aranan şartlara uyuyorsanız yararlanabilirsiniz. Tarifeler şunlardır:

-Red 35

-Redli Genç 20

-Uyumlu Genç 15

-Uyumlu Genç 11

-Süper Uyumlu

-Uyumlu 11

-Uyumlu Genç 7

-Uyumlu 7

-Red 20

-Uyumlu 15

-Red 30

-Uyumlu Bol Dakika

-Red 25

-Redli Genç Oyun

Tarifenizi daha avantajlı bir tarife ile değiştirmeniz de mümkün. Vodafone, müşterilerine çeşitli özel tarifeler sunmaktadır.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Verilmesi Güvenilir Mi?

Operatörler üzerinden yukarıda belirtildiği gibi bir işlem ile kredi alabilirsiniz. Bu işlem için size gereken faturalı hat ve hattınızda biriktirdiğiniz puanlardır. Bu puanlar sayesinde akıllı telefonları taksitli alabilirsiniz. Bunu krediye dönüştürmek için yapacağınız işlem oldukça basit. Hat üzerinde biriktirdiğiniz puana göre pahalı bir akıllı telefon aldıysanız, operatörünüz sizden bu telefonu daha uygun bir şekilde satın alabilir ve nakit ihtiyacınızı karşılamış olur. Öneğin puanınıza göre 4000 TL değerinde bir telefon aldınız. Bayi sizden telefonu geri almak ister ve size 3.500 TL vererek kendi kara geçmiş olur ve sizinde nakit ihtiyacınızı karşılamış olur. Dilerseniz telefonu bir yakınınıza da daha uygun fiyata satabilirsiniz. Ya da intenet sitesi üzerinden de satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kutusu açılmadığı için telefonunuzu kolayca satabilirsiniz. Bankalardan kredi alamayan ve nakit ihtiyacı olanların tercih ettiği bir yoldur. Dolandırıcılıktan uzaktır. Bilindik operatörlerden bu işlemi yaparsanız bir sıkıntı yaşamazsınız.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Alırsam Dolandırılır Mıyım?

Faturalı hat üzerinden kredi alabilmek için operatörlerden bilgi almalısınız. Kredi almak için bazı şartlara uymanız gerekmektedir. Şartlar şunlardır:

-Hattınızın faturalı olması gerekmektedir.

-6 ay boyunca faturalı hat kullanmış ve ödemelerinizi düzenli yapmış olmanız gerekmektedir.

Ödemelerinizi zamanında ve eksiksiz yaptıysanız biriktirdiğiniz puan yükselecektir. Bu durumda da pahalı bir akıllı telefonu taksitli şekilde alabilirsiniz. Banka da kredi notu gibi operatörlerde de bu sistem yer almaktadır. Düzenli ve eksiksiz ödeme yapan müşterilerin diğer müşterilere göre daha avantajlı olması sağlanmaktadır. Düzenli ödeme yaptıysanız biriktirdiğiniz puan yükselir ve pahalı telefon alma imkanınız bulunur.

Sizi Arayanlara Güvenmeyin! Operatör Bayilerine Gidin!

Verilen bu krediler ile ilgili sizleri arayabilirler ve hattınızın üzerine kredi verdiklerini söyleyebilirler. Bu firmalara sakın güvenmeyin. Operatörünüzün bayisine giderek bilgi alın ve sizi arayanlara itibar etmeyin. Sizi arayan firmalara güvenip hareket ederseniz, dolandırılma ihtimaliniz çok fazla. Bu yüzden çok dikkatli olunuz. Banka üzerinden kredi alamıyorsanız, operatörünüzü seçmek en doğru yol olacaktır. Altenatif yolların arasında en düzgün olanı operatörünüzün bayisine giderek kredi alma yoludur. Farklı firmalar ile bu işlemi gerçekleştirmeye çalışırsanız yüksek ihtimalle dolandırılırsınız. Bu konuda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Komisyonculara, tefecilere dikkat ediniz.

Vodafone faturalı hat sahibi olan ve nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, Vodafone bayilerine giderek hatları üzerine telefon alıp, telefonu bir miktar daha uygun şekilde tekrar bayiye satarak nakit ihtiyacını karşılayabilir. Ya da alınan telefon intenet üzerinden satışa çıkarılabilir. Aldığınız akıllı telefonu satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kredi çekemeyenler için en uygun yol faturalı hat üzerinden kredi alma yoludur.