Vakıfbank'tan ayda 228 TL taksitli düşük faizli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası

Vakıfbank'tan ayda 228 TL taksitli düşük faizli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası

İhtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisi Vakıfbank tarafından eklendi. Düşük faiz oranıyla 10.000 TL kredi veren banka, aylık 228 TL ödeme kolaylığını müşterilerine sunuyor.

Korona virüs etkisiyle orta gelirli vatandaşlar bu süreçten ekonomik olarak çok etkilendi. İşten çıkarılmaların olduğu salgın döneminde vatandaşlar ihtiyaç kredilerine başvurarak bu dönemde nefes almaya çalışıyor. Uygun şartlarda kredi veren bankaları araştıran vatandaşlar, sağlanan kredi imkanı ile ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyor. Müşterilerine kolaylık sağlamaya çalışan bankalar gün geçtikçe artarken, bu bankalardan birisi de Vakıfbank oldu.

3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi

Yeni kampanyaları ile müşterilerine kolaylık sağlayan Vakıfbank, uygun şartlar altında başlattığı ihtiyaç kredisinde 3 ay geri ödemesiz kredi verdiğini duyurdu. Uygun şartların oluşturulduğu bankada, 3 ay geri ödemesiz kredi seçeneği vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi oldu.

%0,91 faizle kredi

%0,91 faiz oranı ile 60 aya varan ihtiyaç kredisini müşterilerinin hizmetine sunan Vakıfbank, 10.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Kredinin aylık ödemeleri ise 228 TL oluyor.

İhtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler için açıklamada bulunan Vakıfbank, kredi için başvuru yapmak isteyenlerin banka şubeleri, mobil bankacılık, intenet bankacılığı ve telefon bankacılığından krediye başvuru yapabileceklerini duyurdu.