Vakıfbank, ING Bank ve Ziraat Bankası 6 Ay ertelemeli 50000 TL kredi kampanyası başvuruları devam ediyor

Vakıfbank, ING Bank ve Ziraat Bankası 6 Ay ertelemeli 50000 TL kredi kampanyası başvuruları devam ediyor

İhtiyaç kredilerinde müşterilerine kolaylık sağlayan Vakıfbank, ING Bank ve Ziraat Bankası'nın yeni 6 ay ertelemeli 50.000 TL kredi kampanyası başvuruları devam ediyor. Başvuru şartlarına haberimizden erişebilirsiniz.

İhtiyaç kredilerinde yeni bir kampanyaya imza atıldı. Kampanya kapsamında bazı bankalar 6 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli 50 bin lira kredi imkanı sunmaktadır. Bu krediden faydalanabilmek için başvuru yapacak kişilerin kredi notunun 1100 ve üzerinde olması şartı aranmaktadır. 50.000 TL kredi veren bankalar arasında Vakıfbank, Ziraat Bankası ve ING Bank bulunmaktadır.

Vakıfbank 50.000 TL kredi imkanı

Vakıfbank ile 50 bin lira kredi çekmek için bankanın belirttiği şartlara uygun olmak gerekmektedir. Bankanın şartları arasında kredi notunun yanı sıra emekli olunması ya da 6 aylık sigortalı olmak yer almaktadır. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra 60 ay vadeli ve 6 ay ertelemeli kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank, maaşını buradan alan müşterilerine maaşlarının 22 katına varan ihtiyaç kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası 50.000 TL kredi imkanı

Ziraat Bankası kamu bankası olması nedeniyle devlet destekli kredi vermektedir. Bankaya kredi için müracaat yaptığınızda kredi sicilinize bakılmaktadır. Banka, 6 aylık sigortalı ya da emekli maaşını buradan alan müşterilerine 6 ay ertelemeli 50.000 TL kredi imkanı sunmaktadır.

ING Bank 50.000 TL kredi imkanı

ING Bank 60 ay vadeli 50 bin liraya varan kredi vermektedir. Krediye başvurmak için bankanın resmi intenet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru ekranındaki formu doldurduktan sonra banka, şartlarını karşılayan kişilere kredi vermektedir. Ayrıca banka kredi verirken kredi sicil notunu baz almaktadır. Banka şubelerine giderek de kredi başvurusu yapabilirsiniz.