Vakıfbank düşük faizli 1 sene ödemesiz avantajlı konut kredisi kampanyası devam ediyor

Vakıfbank düşük faizli 1 sene ödemesiz avantajlı konut kredisi kampanyası devam ediyor

Vakıfbank düşük faizli 1 sene ödemesiz avantajlı konut kredisi kampanyası devam ediyor. Vatandaş tarafından büyük ilgi gören kampanya sürdürülmektedir. Vakıfbank, sıfır veya ikinci el konut alımlarında destek sağlamaktadır. Düşük faiz oranı ve bir yıl geri ödemesiz kredi kampanyası ile hâlâ büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası Devam Ediyor

Düşük faiz oranı ve bir yıl geri ödemesiz şekilde konut kredisi veren Vakıfbank, kampanyayı sürdürüyor. Bazı illerde 750 bin TL ye kadar kredi veren Vakıfbank bu iller dışında kalanlara da 500 bin TL kredi vermektedir. Konut sahibi olanlara destek veren banka kredi kampanyasını sonlandırmadı. Kampanya detayları, kredi faiz oranı, vade seçenekleri ve nasıl başvuru yapıldığı konut sahibi olmak isteyenler tarafından merak ediliyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası

Düşük faiz oranı ile konut kredisi veren Vakıfbank, sıfır ya da ikinci el konut alımlarında destek sağlamaktadır. İstanbul’da Ankara’da ve İzmir’de konut almak isteyenlere özel 750 bin TL’ye kadar kredi veren banka Türkiye’nin diğer şehirlerinde 500 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

Verilen konut kredileri bir yıl ödemesiz şekildedir. Kampanya vatandaş tarafından büyük ilgi görmüştür. Konut kredisi taksitlendirme ve vaade seçeneği müşterinin ödeme imkanına göre değişebilmektedir. Vakıfbank konut kredisine başvurmak ve daha detaylı bilgi edinmek için Vakıfbank şubelerine gidebilirsiniz.