TRT1  Tövbeler Olsun 1. tanıtım fragmanı yayınlandı!

TRT1 Tövbeler Olsun 1. tanıtım fragmanı yayınlandı!

TRT1'in yeni çıkaracağı dizi insanlara tanıtıldı. Tövbeler Olsun'un konusu nedir? Detaylar haberimizde.

Mustafa Fener’in yapımcılığında Haluk Özgenç, Cankut Okutur, Oktay Berber ve Hüseyin Kaçan’ın senaristliklerini yaptıkları Tövbeler olsun isimli dizinin fragmanı TRT1’de paylaşıldı.

Tövbeler Olsun'un ana karakterlerini İpek Tuzcuoğlu Erkan Can ve Güven Kıraç canlandırıyor. TRT1'in yeni dizisinin çok sayıda oyuncusu var. TRT1 kanalının yayınlamaya başlayacağı Tövbeler Olsun isimli dizinin oyuncuları şunlardır; Ünal Silver, Seda Türkmen, Çiçek Dilligil, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü, Tolga Canbeyli ve Duru Baykal isimli oyuncuların dizide oynaması bekleniyor.

Edinilen bilgilere göre merakla beklenen dizinin çekimleri başladı bile.

TRT1'in yeni dizisi neyi anlatacak?

Namzet Horanta oldukça cimri bir karakterdir. Fakat mücevher imalatı konusunda da fazlasıyla başarılıdır. Namzet Horanta aynı zamanda Horanta Holding'in kurucusudur. Dizide Horanta'nın zamanla nasıl cömertleştiği anlatılacak. Seyircilerin merakla beklediği yeni dizide aslında fazlasıyla komik sahnenin olması bekleniyor. Namzet Horanta’nın gittikçe cömertleşmesinin ardından Horanta’nın eşi Latife, oğlu Sinan ve Buğra ile kızı Nazmiye bu durumdan oldukça etkileniyorlar. Namzet Horanta’nın değişimine eski iş arkadaşı ve aynı zamanda hasmı Osman’ın hayatı Namzet Horanta ile denk düşüyor.