TRT1 Nizamı Alem dizisi ne zaman başlayacak? Nizamı Alem dizisi konusu ve oyuncuları

TRT1 Nizamı Alem dizisi ne zaman başlayacak? Nizamı Alem dizisi konusu ve oyuncuları

TRT 1 Nizamı Alem dizisi ne zaman başlayacak? Nizamı Alem dizisi konusu ve oyuncuları ile şimdiden dikkatleri çekmeyi başardı. Yeni sezona bomba gibi bir kadro ile gelen Nizamı Alem dizisinde Selçuklu Dönemi anlatılacak. Dizinin kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Yeni sezona damga vuracak olan dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT 1 Yeni Dizisi İle Şimdiden Damga Vurdu!

Selçuklu İmparatorluğu’nun anlatılacağı yeni dizi Nizamı Alem, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Akli Film yapımı dizinin oyuncu kadrosu dikkatleri çekti. Dizi de Selçuklu devletinde yaşananlar anlatılacak. Yeni sezona damga vuran dizinin oyuncuları; Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Sevda Erginci, Leyla Lydia Tuğutlu ve daha birçok tanıdık isim. Dizi ekibi dizi için at binme ve kılıç kullanma eğitimleri almaktadır.

Heyecanla beklenen dizi de yeni tanıdığımız isimler de yer alacak. TRT 1 ekranlarına gelecek olan dizide yer alan isimlerden birkaçının Payitaht Abdülhamid dizisinde olması kafalarda soru işareti oluşturdur. Payitaht Abdülhamit bitecek mi? Henüz bu konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Nizamı Alem isimli yeni dizi şimdiden büyük dikkat çekti. Yeni sezon dizileri arasında konusu ile dikkat çekmeyi başaran dizi oldu. Temmuz ayının sonunda dizinin çekimleri özel bir alanda gerçekleşecek. Buğra Gülsoy dizide Sultan Melikşah karakterine hayat vererek kariyerinde ilk defa eski bir dönemin anlatıldığı bir projede sevenleri ile buluşacak. Sultan Melikşah’ın oğlu olan Ahmed Sencer’i de Ekin Koç canlandıracak. Sevilen iki isimin bir arada olması seyirciyi heyecanlandırdı. Dizideki uyumları merakla bekleniyor.

Selçuklu Devleti’nin konu edildiği dizinin yapımcısı Emre Konuk olmuştur. Diziyi kaleme alan isim ise Serdar Özönal’dır. Oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük dikkat çeken dizi şimdiden merakla bekleniyor. Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır.