The Meg: Derinlerdeki Dehşet filmi konusu ve oyuncuları

The Meg: Derinlerdeki Dehşet filmi konusu ve oyuncuları

Amerikalı ünlü aktörden yine macera dolu bir yapım! Jason Statham hayranlarına müjde.The Meg: Derinliklerdeki Dehşet filmi konusu ve oyuncuları kimlerdir?

Amerikalı ünlü aktör Jason Statham’ın başrolünde oynadığı The Mag: Derinlerdeki Dehşet 2018 yılında vizyonda yer almış ve oldukça beğeni toplamıştı. Filmin yönetmen koltuğunda Jon Turteltaub oturdu. Film, listelerde 5,7’lik bir puan elde etti. Aksiyon filmlerinin aranılan ismi Statham’a bu filmde Ruby Rose gibi birçok başarılı oyuncu da eşlik etti.

The Meg: Derinlerdeki Dehşet konusu

Ana karakter Jonas Taylor yüzyıllar öncesinde yaşamış bir yaratıkla mücadele etmektedir. Bir grup su altı gözlemcisi çıktıkları bir seferde neslinin çoktan tükenmiş olduğunu bildiği bir canlıyla karşılaşmaları sonucu olaylar başlar. Bu tehlikeli yaratık gözlem ekibine saldırmaktadır. Okyanusun ortasında kalan ekibin tek çaresi bir denizaltını uzmanı çağırmak olur ve Jason Taylor’u kendilerini kurtarmaları için tutar. Daha önce de bu yaratıkla mücadele eden Jason herkesi kurtarmak için tek çaresi yeniden yaratığa meydan okumaktır. Okyanus su bilimcisinin kızı ise Taylor’un bu iş için görevlendirilmesine oldukça mesafeli yaklaşır. Peki 23 metre boyundaki dev yaratıkla Jason nasıl mücadele edecektir? Ekibi kurtarabilecek midir?

The Meg: Derinliklerdeki Dehşet oyuncuları ve karakterleri

Filmin ana karakteri Jason Taylor’u, Jason Statham canlandırmaktadır. Ruby Rose ise Jaxx karakterine hayat verirken Binbing Li ise Suyin’i oynuyor.

Aksiyon ve macera sevenler için The Meg: Derinliklerdeki Dehşet filmi fil listelerinde yerini alıyor.