TEB kredi başvuru sonucu sorgulama ve öğrenme

TEB kredi başvuru sonucu sorgulama ve öğrenme

Türkiye Ekonomi Bankası'na yapmış olduğunuz kredi başvurunuza ilişkin sonucu merak ediyorsanız kredi başvurusu sorgulama ekranı aracılığı ile başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Gelişen teknolojik olanaklar ve intenetin artık iletişim sınırlarını tamamen ortadna kaldırması ile beraber bankacılık sektörü de bu anlamda büyük gelişmeler ortaya koymuş durumdadır. Bankacılık hizmetleri artık intenet üzerinden kolaylıkla kullanılabilmektedir ve tüm işlemler saniyeler içerisinde online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI'NDAN İNTERNET KOLAYLIKLARI

Türkiye'nin bankacılık sektöründe yükselen isimlerinden birisi olan Türkiye Ekonomi Bankası, gerek intenet bankacılığı ve gerekse mobil bankacılık alanlarında büyük gelişmelere imza atmıştır. Öyle ki banka bu hizmetlerini sunarken müşterilerine aynı zamanda birçok avantajı da sağlamakta ve böylelikle şubesiz bankacılık hizmetlerine olan ilgiyi arttırmaya çalışmaktadır.

Bu kapsamda teb intenet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak para havale, EFT, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme, kredi ve kredi kartı başvuruları ve başvuru sonucu takibi yapılabilmektedir. Üstelik bu hizmetlerin hepsinden ücretsiz olarak faydalanılabilmektedir.

TEB KREDİ BAŞVURUSU

İhtiyacınız olan finansal kaynağı anında cebinizde istiyorsanız teb bankası kredi başvurusu işleminizi gerek intenet bankacılığı hizmetlerinden gerekse cepteteb mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda intenet bankacılığı ve mobil bankacılık araçları ile yapacağınız başvurularda herhangi bir ekstra ücret ödemez ayrıca kredi tahsis ücreti veya dosya masrafı da ödemek zorunda kalmazsınız. Başvurularınızı BU LİNK aracılığı ile gerçekleştirebilir aynı zamanda size uygun olan kredi olanaklarını değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

Başvurunuzu online olarak gerçekleştirirken hiçbir belge veya dosya ibraz etmenize gerek yoktur ve kredi sonucunuz en geç 24 saat içerisinde başvurunuz banka tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza bildirilecektir. Eğer başvuru sonucunuz SMS aracılığı ile size bildirilmez ise bu durumda başvuru sonucunuzu manuel olarak da sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey ise intenet bağlantısı olan bir cep telefonu veya bilgisayar.

TEB KREDİ BAŞVURUSU SORGULAMA

Türkiye Ekonomi Bankası'na telefondan, şubeden, mobil uygulamadan veya intenet bankacılığından yapmış olduğunuz tüm kredi başvurularınızı yine TEB'in intenet bankacılığı hizmetleri ile sorgulayabilir, başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını saniyeler içeriside öğrenebilirsiniz.

BU LİNK'te yer alan T.C. kimlik no ve cep telefonu bilgilerinizi girdikten sonra güvenlik kodunu doğru olarak girip "DEVAM" butonuna tıklamanız halinde başvuru sonucunuz anında tarafınıza bildirilecektir.