Survivor’ın finalinin nerede olacağı açıklandı

Survivor’ın finalinin nerede olacağı açıklandı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’da finale günler kala büyük final heyecanının nerede yaşanacağı belli oldu. Survivor finali İstanbul’da Galataport’ta yapılacak.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’ın finaline günler kala finalin yapılacağı yer belli oldu. Survivor’un büyük finali İstanbul’da Galataport’ta yapılacak.

Acun Ilıcalı’nın uzun soluklu yarışması Survivor’un finaline sayılı günler kaldı. Yarışmacılarda final heyecanı başlarken büyük yüzleşme ve finalin gerçekleşeceği yer belli oldu. Acun Ilıcalı, önceki aylarda büyük finalin İstanbul’da yapılacağını duyurmuştu. Final, 13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı Galataport’ta yapılacak.

Galataport Karaköy’de yer alıyor. Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki bulunan Galataport, kentsel dönüşüm projesidir. Yaklaşık 200 yıldır erişime kapalı olan Galataport, kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar, ofis alanlarının yer alacağı bir alan olarak planlandı.