Survivor finalinde neler olacak? TV 8 Survivor 2020 final nerede ve ne zaman yapılacak?

Survivor finalinde neler olacak? TV 8 Survivor 2020 final nerede ve ne zaman yapılacak?

Türkiye’nin en çok sevilen yarışmalarının başında gelen Survivor 2020’nin finali ile alakalı Acun Ilıcalı’dan açıklamalar geldi. Vatandaşlarımız Survivor 2020 finalini merak ediyor.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020 finali ile alakalı yapımcı Acun Ilıcalı’dan açıklamalar geldi. Son bölümde elemeden önce canlı yayında açıklamalar yapan Ilıcalı, yarışmanın final bölümünün nasıl olacağına dair izleyiciyi bilgilendirdi.

Yarışmanın son bölümündeki elemeden önce ekranlara açıklamalar yapan Ilıcalı, yarışma ile alakalı bazı detayları izleyiciyle paylaşırken final bölümü hakkında da bilgilendirme yaptı. Ilıcalı, bundan hariç iki tane daha konsey programı yapılacağını dile getirdi. Yarışmanın Perşembe günü yapılacak olan bölümünde de bir kişinin yarışmaya veda edeceğini söyledi. Ilıcalı ayrıca yarışma tarihinde şimdiye kadar görülmemiş bir uygulamanın hayata geçirileceğini de söyledi. Buna göre Cuma ve Cumartesi günü son 4 yarışmacı arasında yapılacak olan oyunların canlı olarak ekranlara geleceğini ifade etti. Ayrıca oylamalar da canlı olarak ekranlara gelecek.

Konuşmalarını sürdüren Ilıcalı, ‘’Tüm bunların ardından Pazar günü de 3 yarışmayı kapsayan bir oylama yapılacak. Sonrasında finale katılmayı hak kazanan iki yarışmacı da Pazartesi günü benimle birlikte İstanbul’a gelecek. Bundan ayrı olarak yine Pazar günü finale kalanlarla eski yarışmacılar arasında bir yüzleşme yaşanacak’’ dedi.