Survivor finale verilecek büyük ödül ne? Yarışma birincisi ve finale kalan yarışmacılar ne kazanacak? Para ödülü var mı?

Survivor finale verilecek büyük ödül ne? Yarışma birincisi ve finale kalan yarışmacılar ne kazanacak? Para ödülü var mı?

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor'ın finale kalan yarışmacıları belli oldu. Yarışmada son ikiye kalan isimlerden şampiyon olacak kişinin alacağı büyük ödül ise yarışma takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı.

Milyonlarca insanı televizyon ekranının başına kilitleyen efsane program Survivor’da finale artık bir adım kaldı. Dün akşam yayınlanan yarı finalde Yasin’in elenmesi ile finale kalan iki isim belli oldu. Cemal Can ve Barış’ın finale kaldığı Survivor’da birincinin kim olacağı bu gün yayınlanan final bölümü ile bulunacak.

Survivor’da finale kimler kaldı?

Survivor’da finale bir adım kala son 3’te Yasin, Barış ve Cemal Can bulunuyordu. Dün yapılan SMS oylaması ile birlikte finale kalan ilk isim Barış olurken, ikinci isim ise Cemal Can oldu. Yasin’in Survivor mücadelesi ise son 3’te son buldu.

Survivor birincisinin ödülü ne olacak?

Herkes tarafından beğenilerek izlenilen TV8’in başarılı programı Survivor’da büyük ödülün ne olacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Geçen yıl Survivor 2019’da birinciye 500.000 TL’lik para ödülü verilmişti. Aynı ödülün bu yılda geçerli olacağı konuşuluyor.