Survivor Bu Hafta Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim Kim Oldu? Survivor Eleme Heyecanı!

Survivor Bu Hafta Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim Kim Oldu? Survivor Eleme Heyecanı!

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'da dokunulmazlık karşılaşmalarının ikisini de Yunan takımı kazandı. 3 Türk yarışmacı potaya girdi ve izleyiciler Survivor bu hafta kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu sorularını merak ediyor. Survivor 2019 eleme heyecanı yaşandı ve bir Türk yarışmacı adaya veda etti.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'da bu hafta dokunulmazlık oyununun galibi Yunan takımı oldu. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Türk takımı; Ecem, Okay ve Hakan'ı potaya koymayı tercih etti. Üç Türk yarışmacı arasında en az SMS ile yarışmaya veda eden yarışmacı Ecem Onaran oldu.

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi sonucu oy birliği ile Ecem Onaran'ın potaya girmesine karar verilmişti. Biresel dokunulmazlık sahibi Melisa ise ikinci aday olarak Okay'ı gösterdi. Yusuf ise Hakan'ı aday gösterdi ve üç yarışmacı SMS yarışına girdi. Yarışmacılar arasında en az oyu alarak Survivor Türkiye-Yunanistan'a veda eden yarışmacı Ecem Onaran oldu.

Ecem Onaran'ın Survivor 2019'daki Son Sözleri

Acun Ilıcalı elenen ismi açıkladıktan sonra duygu ve düşüncelerini almak üzere sözü Ecem Onaran'a bıraktı. Onaran, veda konuşmasında milyonlarca insan arasından seçildiklerini ve performansıyla yarışmada bir yerlere gelebileceğini düşündüğünü anlattı. Yarışmaya katılma fırsatı tanındığı için Acun Ilıcalı'ya teşekkür ederen Onaran, 12 kişilik kadroda yer almanın kendisi için büyük bir keyif olduğunun altını çizdi. Son olarak ise ''Böyle olması gerekiyormuş.'' ifadelerini kullanan Onaran, meşalesini alarak adayı terk etti.