Survivor 2020 izleyici final bileti nereden, nasıl alınır?

Survivor 2020 izleyici final bileti nereden, nasıl alınır?

Survivor 2020 izleyici final bileti nereden, nasıl alınır? TV 8 ekranlarında yayınlanan ve bu yıl en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor 2020 yarışmasının finaline gelindi. İstanbul Galatapark'ta gerçekleşecek olan finale izleyiciler nasıl gideceğini merak ediyor. Konu ile ilgili açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi.

Survivor 2020 Final Bileti Nasıl Alınıyor?

Tv8 ekranlarının en sevilen ve bu yıl en çok izlenen yarışması Survivor’da artık finale gelindi. Dominik’te yarışan yarışmacılar final için İstanbul’a geri döndü. Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışma programının finali Galatapark’ta yapılacak. Finalde büyük sürprizlerin olacağı da Acun Ilıcalı tarafından belirtildi.

Survivor 2020 yarışma programını sıkı takip eden izleyici finali canlı şekilde izlemek için biletin nasıl alınacağını merak ediyor. 3 yarışmacının kaldığı Survivor 2020 de dün akşam yayınlanan canlı yayında yarışmacı Berkan Karabulut elenmişti. Yasin Obuz, Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven son üç finalist oldu. Güzel bir maratonun sonuna gelinirken izleyici Galatapark’ta olacak olan finale nasıl bilet alabileceğini merak ediyor.

Acun Ilıcalı bu konu ile ilgili açıklama da bulundu. Salgın nedeniyle finale sadece yarışmacıların ve onların ailelerinin gelebileceğini belirtti. Final biletinin satılmayacağını ve yarışmacıların dışındaki izleyicilerin ekran başından canlı şekilde izleyebileceğini söyledi. Salgın nedeniyle bu karar verildi. Survivor 2020 yarışmasının finali 13 ile 14 Temmuz da gerçekleşecek. Kazananın kim olacağı heyecanla bekleniyor.