Survivor 2020 Ardahan kimdir?

Survivor 2020 Ardahan kimdir?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020 yarışmacıları merak edilmeye devam ediyor. Survivor hayranları, Survivor Ardahan kimdir? sorusunu araştırıyor. İşte Ardahan Uzkanbaş hakkında tüm merak edilenler.

TV8 ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden ve tüm diziler set arasına girmişken yayınlarına yeni bölümleri ile devam eden Survivor 2020’de Ardahan merak edilmeye başladı. Yarışma programının en eğlenceli yarışmacılarından bir tanesi olan Ardahan yaşı ve nereli olduğu ile ilgili meraklar devam ediyor.

Survivor’un yarışmacıları arasında en dikkat çeken isimlerden bir tanesi Sadık Ardahan Uzkanbaş oldu.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir?

1987 yılında Adana’da doğan Ardahan Uzkanbaş şuan 33 yaşındadır. 8 yıl boyunca Adanaspor alt yapısında top koşturan Uzkanbaş yaşadığı sakatlıklar nedeni ile futbola ara vermek zorunda kaldı. Sakatlık zamanlarından iyileştikten sonra direkt askere giden Ardahan askerden geldikten ksıa bir süre sonra yurtdışı tecrübesi yaşadı.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kendisini şu şekilde tanımlıyor;

Yeni yerler, yen insanlar ve yeni kültürler tanımayı çok seviyorum, fırsat buldukça yurtdışına çıkmaya çalışıyorum. Hayallerim arasında yer alan Survivor’da yarışmayı da 2020 yılında gerçekleştirmiş oldum. Ben burada insanların yüzünde ki mutluluk olmak istiyorum.