Star Tv Yeni Bir Ev Yarışması başvuru formu ve şartları

Star Tv Yeni Bir Ev Yarışması başvuru formu ve şartları

Star TV ekranlarının yeni yarışma programı Yeni Bir Ev yarışması başvuru formu ve şartları belli oldu. Yeni dekor yarışması Evrim Akın sunuculuğunda ekranlara taşınacak.

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak yeni ev dekorasyon yarışması için geri sayım başladı. Evrim Akın’ın sunuculuğunu üstleneceği yarışma programında dekoratif anlamda evin nasıl dekora edilebileceği gösterilecek. Yeni sezonda Star TV’de yayınlanacak yarışma programı başvuru formu ve başvuru şartları belli oldu.

Yeni Bir Ev yarışma başvuru detayları

Ev dekorasyonu formatında olacak yarışma programında evini en iyi şekilde dekore edip en yüksek puana ulaşan ve jüri üyelerinin beğenisini kazanmayı başaran yarışmacı yarışma finalinde yer alacak. Yarışmaya başvuruda bulunurken özel bilgilerinizi ve resimlerinizi upload ettikten sonra iletişim bölümüne cep telefonu numaranızı ve e-posta adresini girmeniz gerekmektedir.

Yeni Bir Ev yarışma sunucusu Evrim Akın kimdir?

12 Haziran 1979’da Ankara’da dünyaya gelen Evrim Akın, Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. 1997 yılında Eltiler dizisinde tecrübe kazanan ünlü oyuncu, 2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde uzunca bir süre rol almıştır. Ev Kuşu, Koca Kafalar, Uzman Avı, Çocuktan Al Haberi gibi programların sunuculuğunu da üstlenen Evrim Akın şimdilerde ise Yeni Bir Ev programının sunuculuğunu üstlenecek.

Yeni Bir Ev yarışması katılım detayları

Evrim Akın sunuculuğunda izleyicilerle buluşacak yarışma programına başvuruda bulunabilmek için katılım formunu doldurmanız yeterli olacak.