Star TV Evrim Akın Yeni Bir Ev programı ne zaman başlayacak? Programın konsepti ne olacak?

Star TV Evrim Akın Yeni Bir Ev programı ne zaman başlayacak? Programın konsepti ne olacak?

Ünlü oyuncu Evrim Akın yepyeni bir yarışma programında sunuculuk yapacak. Yeni Bir Ev yarışmasının sunucusu olması beklenen Evrim Akın televizyon ekranlarına geri dönüyor.

Hemen hemen herkesin tanıdığı hem oyunculuk kariyeri hem de sunuculuk kariyeri olan Evrim Akın’ın özlendiği televizyon ekranları ile tekrar buluşması bekleniyor. İçinde bulunduğumuz sezonda Beşiktaş Kültür Merkezi’nin yapımını üstlendiği Güldür Güldür Show isimli programın içerisinde de rol alan ünlü oyuncu Star Tv’de yepyeni bir yarışma programına imza atacak.

Edinilen bilgiye göre ünlü oyuncu ve aynı zamanda ünlü sunucu Evrim Akın Star Tv ekranlarında Yeni Bir Ev isimli yarışmanın sunucusu olacak.

Evrim Akın sunumu ile gerçekleşecek dekor yarışmasının hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Edinilen bilgilere göre yarışmanın hafta içi her gün sabah saatlerinde yayınlanması bekleniyor.

Yarışmacıların dekor konusundaki yeteneklerini izleyeceğimiz programda her yarışmacı jüriden iyi puanlar almayı hedefleyecek.