Snowpiercer 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak? Netflix Snowpiercer yeni sezon tarihi

Snowpiercer 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak? Netflix Snowpiercer yeni sezon tarihi

Snowpiercer 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak? Netflix Snowpiercer yeni sezon tarihi belli oldu mu? 10 bölümden oluşan ilk sezonu Netflix platformu üzerinden yayınlanan dizi konusu ve oyuncuları ile büyük beğeni kazandı. 2.sezonun onaylandığı bilinen dizinin 2.sezon yayın tarihi merak ediliyor.

Snowpiercer Dizisi 2.sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix dizisi olan Snowpiercer ilk sezonu tamamladı. Filmden diziye uyarlanan Snowpiercer dizisinin ilk sezonu 10 bölüm yayınlayarak ilk sezonu tamamladı. Dizinin ilk sezonu bugün yayınlandı. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonunun onaylandığı açıklandı.

İlk sezonu ile IMDB üzerinden yüksek oy almayı başaran dizinin ikinci sezonu şimdiden heyecanla bekleniyor. 2013 yılında beyaz perde de yer alan filmden uyarlanan dizinin filmi ödül almıştı. Dizi 2.sezon onayını aldı ve 2021 yılında yeni sezonun yayınlanması bekleniyor. 2.sezonun da 10 bölümden oluşacağı söyleniyor. Dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gördü.

Snowpiercer Dizisinin Konusu

2013 yılında yayınlanan filmden uyarlama olan dizide dünya buzlarla kaplanır ve hayatta kalan insanlar dev bir trenin içerisinde hayatlarına devam etmektedir. bu tren dünyanın çevresini dolaşmaktadır. Trende kaos ortamının oluşmaması için dengeyi korumak büyük önem taşımaktadır. Hayatta kalma mücadelesi, medeniyetten uzak kalınması durumunda yaşananlar ele alınmaktadır. Tren 1001 vagondan oluşmaktadır ve farklı karakterde birçok insan hayatta kalma mücadelesi vermektedir.

Snowpiercer Dizisi Oyuncu Kadrosu

-Jennifer Connelly

-Daveed Diggs

-Mickey Sumner

-Alison Wright

-Lena Hall

-Iddo Goldberg

-Susan Park

-Katie McGuinness

-Sam Otto

-Sheila Vand

-Roberto Urbina

-Mike O’Malley

-Annalise Basso

-Jaylin Fletcher