Sıfır faizli 60 bin TL borç kapatma kredisi kampanyası

Sıfır faizli 60 bin TL borç kapatma kredisi kampanyası

Daha önce bankalardan yüksek faizle kredi çeken vatandaşlarımız borç kapatma kredisini merak etmektedir. Faizlerin düşmesiyle bankalar sıfır faizli 60 bin TL borç kapatma kredisi kampanyaları düzenliyor.

Binlerce vatandaşımız yüksek faizli kredi çektikten sonra ağır şartlarda geri ödeme yapmak zorunda kalıyor. Bu ağır borç yükünden kurtulmak isteyen vatandaşlarımız borç kapatma kredisini merak etmektedir. Faizlerin düşmesiyle bankalar sıfır faizli 60 bin TL borç kapatma kredisi kampanyaları düzenliyor.

Yüksek faizli krediler vatandaşlarımızın ayaklarına bir pranga oluyor. Bu kredileri geri ödemek gerçekten çok zor oluyor. Son zamanlarda faizlerin düşmesiyle bankalar uygun faizlerde borç kapatma kredisi imkanı tanıyor. Daha önce bankalardan yüksek faizle kredi çeken vatandaşlarımız borç kapatma kredisini merak etmektedir. Faizlerin düşmesiyle bankalar sıfır faizli 60 bin TL borç kapatma kredisi kampanyaları düzenliyor. Bu yıl pandemiden dolayı tüm bankalar daha uygun şartlarda hizmet sunmaktadır.

Borç kapatma kredisi konusunda en uygun şartları sağlayan banka Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası, hem kendi verdiği kredilere hem de başka bankalardan çekilen krediler için borç kapatma kredisi uygulamaktadır. Ayrıca sıfır faiz imkanı da sağlamaktadır. Bu açıdan kredinizi Garanti Bankası BBVA’dan almanız oldukça faydalı olacaktır.

Vatandaşlarımız, yüksek faizli krediler çektiklerinde bu kredilerin taksitlerini ödemekte zorlanıyorlar. Pandemiden dolayı da birçok banka vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için birbirinden farklı birçok kampanya düzenlemeye başladı. Bu bankaların başında Garanti Bankası gelmektedir. Garanti bankası hem kendi verdiği kredilere hem de başka bankalardan çekilen krediler için borç kapatma kredisi uygulamaktadır. Ayrıca sıfır faiz imkanı da sağlamaktadır. Bu açıdan kredinizi Garanti Bankası BBVA’dan almanız oldukça faydalı olacaktır. Bankada ‘’Borç Transferi’’ adlı kampanya çerçevesinde herhangi bir masraf ödemeden borç kapatma kredisi imkanı kullanabiliyorsunuz. Bu açıdan Garanti Bankası üzerinden, gayet uygun koşullarla ve faiz oranlarıyla borç kapatma kredisi kullanarak önceden çekmiş olduğunuz yüksek faizli kredilerinizi daha uygun faiz oranlarıyla kapatabilecek kredi çekebilirsiniz.

60 Bin TL Borç Kapatma Kredisi

Bankalar arasında en uygun borç kapatma kredisi veren Garanti Bankası’dır. Vatandaşlarımız için de en mantıklı bankadır. Borç kapatma kredisine başvuracak olan kişilerin aldığı maaşı kanıtlayacak belgelere sahip olmaları gerekmektedir. 3 veya 6 ay vadeyle bu krediyi kullanabilirsiniz. Bireysel ihtiyaç kredisi, kira geliri olanlar veya emekli olanlara ise 60 ay vade imkanı vardır. İşletmelere ya da ortak firma kuranlara ise 36 ay vade imkanı sunulmaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Borç kapatma kredisi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Garanti Bankası’nın resmi intenet sitesine girerek öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamalar ya da dijital kanallar üzerinden borç kapatma kredisine başvuru yapamazsınız. Yalnızca şubeye gitmeniz gerekmektedir. Borç kapatma için bireysel olarak 25 bin TL, ticari başvurularda ise 60 bin TL borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.