Sen Çal Kapımı reyting sonuçları nasıl? Fox TV yeni dizisi izlendi mi, dizi tutar mı?

Sen Çal Kapımı reyting sonuçları nasıl? Fox TV yeni dizisi izlendi mi, dizi tutar mı?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yeni dizisi Sen Çal Kapımı reyting sonuçları merak ediliyor. FOX TV ekranlarının yeni dizisinin ne kadar izlenme elde ettiği ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı.

Fox TV televizyonunda yaz sezonu dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak Sen Çal Kapımı dizisi 8 Temmuz 2020 Çarşamba itibariyle ekranlarda yerini alıyor. Ender Mıhlar’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizide Hande Erçel ve Kerem Bürsin başrolde yer alacak. İsmail Ege Şaşmaz, Bige Önal ile Neslihan Yeldan gibi isimlerin de rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisi yepyeni bir hikayeyi izleyicilerin karşısına çıkaracak.

Sen Çal Kapımı dizisi reyting sıralaması

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda ile Serkan’ın aşk hikayesi izleyicilerle buluşacak. Dizide Eda çiçekçi bir kızken, Serkan ise büyük bir holdingin varisi olmaktadır. Aynı üniversitedeki ikili arasındaki romantik – komedi olayları sonucunda iki isim birbirlerine aşık olurlar.

Sen Çal Kapımı 1. bölüm reyting

Kerem Bürsin ve Hande Erçel gibi kamuoyunun yakından takip ettiği iki ünlü ismin başrolde bir araya geldiği Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümde nasıl bir reyting elde edeceği merak edilmeye başlandı. Eda karakterine Hande Erçel hayat verirken, Serkan karakterine ise Kerem Bürsin hayat verecek.

İki ünlü oyuncu arasındaki uyum büyük bir ilgi görürken, dizideki AB ve Total reyting oranları öğrenildikçe içeriğimizde yer vereceğiz.