Sen Çal Kapımı dizisi konusu nedir? Fox TV Sen Çal Kapımı dizisi yayın tarihi ve oyuncuları

Sen Çal Kapımı dizisi konusu nedir? Fox TV Sen Çal Kapımı dizisi yayın tarihi ve oyuncuları

Fox Tv ekranlarına, yaz sezonuna damgasını vuracak bir dizi gelecek. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin konusu nedir şimdiden merak edilmeye başlandı. İşte Fox TV Sen Çal Kapımı dizisi yayın tarihi ve oyuncularına ilişkin detaylar.

Fox TV muhteşem bir oyuncu kadrosuyla yeni bir dizi hazırlığında. MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizinin yönetmenliğini ise Ender Mıhlar yapacak. Yaz dizisi olarak ekrana gelecek olan dizinin başrol isimleri herkesi ekrana kilitleyecek.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel başrolde!

Sen Çal Kapımı adlı dizinin başrolünü, başarısıyla adından söz ettiren Kerem Bürsin ve Hande Erçel paylaşıyor. Ünlü oyunculara Neslihan Yeldan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Evrim Doğan, Alican Aytekin, Melisa Döngel, Sarp Bozkurt, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Dorukhan Kenger ve Başak Gümülcinelioğlu gibi isimler eşlik edecek. Sen Çal Kapımı dizisinin, Temmuz ayında Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Sen Çal Kapımı konusu

Haziran ayında çekimlerine başlanması planlanan romantik komedi dizisinde; hayatını eğitimine adamış Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolar (Kerem Bürsin) ile karşılaşır. Serkan, Eda’ya kendisiyle bir süre nişanlı rolü yaparsa bursunu geri vereceğini söyler. Eda, Serkan’dan nefret etse de teklifi kabul etmek zorunda kalır. Zaman geçtikçe Serkan ve Eda tutkulu bir aşk yaşamaya başlarlar.