Sefirin Kızı Menekşe hamile mi?

Sefirin Kızı Menekşe hamile mi?

Corona virüs sebebiyle diziler birer birer set arası verirken Sefirin Kızı dizisi yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu süreçte izleyiciler Sefirin Kızı Menekşe hamile mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.

Sefirin Kızı 26 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Sefirin Kızı, insanlardan yalıtılmış bir alanda çekimlere devam ettiğinden dizi çekimleri sürüyor.

Sefirin Kızı Menekşe hamile mi?

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünde izleyicileri sarsan bir hadise meydana gelecek. Sancar, evlendiği nikahlı karısıyla ilk gecesini geçirmiş ve bu sebeple Nare, Sancar’ı asla affetmeyeceğini belirtmiştir. Türk dizilerinde genelde olan olay bir defa daha olacak ve Menekşe henüz ilk geceden hamile kalacaktır.

Sancar ile Nare yeniden mi evlenecek?

Sefirin Kızı dizisi 19 Mart Perşembe akşamı televizyon ekranlarına 13. bölümüyle geldi. Dizide Menekşe’nin ağabeyi ile işbirliği yaparak Nare’yi takip ettirdiğini öğrenen Sancar, Menekşe’ye kızar ve onu annesinin evine gönderir. Menekşe’nin eline yüzüğü veren Sancar ise bu süreçte ondan boşanmak istediğini belirtir ve Sancar ise Nare’ye tecavüz edip ayrılmalarına engel olan Akın’ı ölmeden önce Mügen’in elinden alır.

Sefirin Kızı Menekşe’nin bebeğinin akıbeti

Menekşe ise hamile olduğunu fark etmeden bebeğini Lokmanın gözü önünde düşürür. Menekşe bebeğini kaybetse de bunu kimseye söylemez ve Nare ve Sancar’ın ayrılmasını isteyen Menekşe zorlu bir mücadelenin içerisine atılacak.