Russian Doll 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Russian Doll yeni sezon tarihi ve oyuncuları

Russian Doll 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Russian Doll yeni sezon tarihi ve oyuncuları

Netflix'in beğenilen yapımı Russian Doll'un 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Dizi için bekleyiş sürerken Russian Doll'un yeni sezon onayı verildi ve yeni sezon oyuncu kadrosu belli oldu.

Netflix’te geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan komedi dizisi Russian Doll’un yeni sezonuyla ilgili beklenen karar verildi. İlk sezonu 8 bölüm olarak yayınlanan dizinin yeni sezonu için onayı verildi. Russian Doll birinci sezonunda başroldeki Natasha Lyonne, Greta Lee, Yul Vazquez, Charlie Banett ve Elizabeth Ashley gibi oyuncularla dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Russian Doll dizisi için 2. sezon onayı verildi.

Russian Doll Dizisinin Konusu

Nadia devamlı ölmektedir ve her seferinde 36 yaşındaki doğum gününe geri gelmektedir. Nadia aslında zaman döngüsü içinde sıkışmıştır. Nadia kendisini sürekli yakınlarıyla yaptığı doğum günü partisinde bulmaktadır. Nadia nasıl bir durumun içerisinde olduğunu merak etmektedir.

Nadia büyük arayışlar sonucunda Yeşiba okuluna gider ve burada John’dan yardım alır. Nadia bir yanda da Alan’ı aramaktadır. Nadia ve Alan en sonunda bir yerde karşılaşır.

Russian Doll Oyuncu Kadrosu

- Natasha Lyonne – Nadia Vulvokov

- Charlie Banett – Alan Zaveri

- Greta Lee – Maxine

- Elizabeth Ashley – Ruth Brenner

- Rebecca Henderson – Lizzy

- Jeremy Bobb – Mike Kershaw

- Ritesh Rajan – Farran

- Yul Vazquez – John Reyes

- Dascha Polanco – Beatrice

- Brendan Sexton III – Horse

- Yoni Lotan – Ryan

- Ken Beck

- Max Knoblauch

- Tatiana E. Rivera – Lucy

Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Russian Doll dizisinin birinci sezonunun büyük beğeni toplamasıyla birlikte 2. Sezon için de onayı verildi. Dizinin 2. Sezonunun 8 bölümden oluşacağı öğrenildi. Russian Doll dizisinin yeni sezonunun ne zaman izleyicilerle buluşacağı ise henüz kesinleşmedi. Ancak dizinin yeni sezonuyla bu yılın ikinci yarısında ekranlarda olması tahmin ediliyor.