QNB Finansbank borç kapatma kredi kampanyası

QNB Finansbank borç kapatma kredi kampanyası

Kredi borçlarını kapatmak isteyenler için müjde QNB Finansbank'tan geldi. Borç kapatma isteyenler için uygun şartlar oluşturan banka, borç kapatma kredi kampanyası başlattığını duyurdu.

Pandemi süreci insan sağılığından sonra en çok ekonomiyi etkiledi. Ekonomik dengesi bozulan vatandaşlar yaşanılan süreçte kredi kartı borçlarını ödemede de sıkıntı yaşamaya başladı. Bu konu hakkında bir kampanya bekleyen vatandaşlar, kredi notlarının düşmemesi için borçlarını kapatmak için uygun kredi veren bankaların kampanyalarını araştırıyor. Borç kapatma kredisi adı altında geçen kampanyalarla bankalar müşterilerine uygun şartlarda kredi imkanı veriyor.

Borç kapatma kredisi

Son olarak QNB Finansbank da başlattığı kampanya ile müşterilerine borç kapatma kredisi verebileceğini açıkladı. Yeni yapılan kampanya ile birlikte müşteriler uygun şartla ile kredi borçlarını kapatırken ödeme konusunda da yeniden yapılandırma alarak kolayca borçlarından kurtulabiliyor.

%0,84 faiz oranıyla verilen borç kapatma kredisinde müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Kredi borcu kapama adı altında geçen kampanyada 10.000 TL’lik bir kredinin aylık ödemesi 223 TL oluyor.

Ücretsiz para gönderimi

Borç kapatma kredi kullanan kişilerin borcu bulunduğu bankalara kredi kullanılan banka tarafından ödemeler yapılarak borçlar kapatılıyor. Bu işlemler için ek bir ücret talep etmeyen QNB Finansbank, kredi borcu kapama kredisi için müşterilerin şubelere gitmesi veya SMS ile başvurmasının yeterli olacağını açıkladı.