Netflix Warrior Nun 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix Warrior Nun 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Aksiyon ve macera dolu Warrior Nun dizisinin 2.sezonu gelecek mi? Warrior Nun dizisinin 2.sezonu hangi tarihte izleyiciler ile buluşacak. Detaylar haberimizde.

Netflix platformunda yayına giren bu fantastik dizi yeni diziler arasında yerini aldı. Doğaüstü ve dram konuları ile izleyenlerine kavuşacak Warrior Nun Amerikan dizisi olmasıyla biliniyor. 19 yaşında genç bir kızın öyküsünün anlatıldığı dizi Benn Dunn’ın çizgi romanlarından esinlenilerek yazıldı. Alba Baptista’nın canlandıracağı ana karakter dizide iyi ve kötünün mücadelesini seyircilere aktarmaya devam edecek.

Çizgi romandan uyarlanan dizinin merkezinde Ava adında genç bir kız var. Hayati bir tehlike atlatan Ava sırtında kimsenin bilmediği bir cisim taşıyor. Bu cisim sayesinde duvarlardan geçebilen bir yeteneğe kavuşur. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışan rahip ve rahibeler tarafından fark edilen Ava onların aslında çalışma arkadaşı oluyor. Savaş mahareti ile ünlü rahibeler Beatrice, Mary, Lilith ve Camila’nın yanındaki Ava cennette sığınmaya çalışan kötü karakterler ile mücadele etmektedir.

Warrior Nun dizisinin 2.sezonu hangi tarihte sevenleri ile buluşacak?

İlk sezonu ilgi odağı olan dizinin IMDB reytingi 6.9. Türkiye’de en iyi 10 Netflix içeriği arasında kendine yer bulan Warrior Nun isimli dizi yeni sezonu için kabul edilmeyi bekleyen diziler arasında yerini almış durumda. Fakat buna rağmen Netflix yetkililerinden konuya dair bir açıklama bulunmamaktadır. Dizinin yayın veya çekim tarihindeki gelişmelerin Ağustos ayında olması bekleniyor.