Netflix The Twelve dizi konusu ve oyuncuları

Netflix The Twelve dizi konusu ve oyuncuları

Netflix The Twelve dizi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. 10 Temmuz 2020 tarihinde Netflix platformu üzerinden izleyici ile buluştu. Belçika dizisi olan The Twelve konusu ve oyuncuları ile büyük beğeni kazanmayı başardı. 10 bölümlük ilk sezonu ile Netflix platformu üzerinde yayınlanan The Twelve dizisi suç ve dramın anlatıldığı aksiyon ve gerilimin hissedildiği bir dizi.

The Twelve İlk Sezonu Yayınlandı!

Netflix platformu üzerinde yayınlanan Belçika yapımı dizi The Twelve, orijinal adıyla De Twaalf dizisinin ilk sezonu izleyici ile buluştu. Suç ve dramın bir arada olduğu dizi merakla bekleniyordu. 10 bölümden oluşan ilk sezon 10 Temmuz 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyici ile buluştu.

Geçen yıl sonbahar aylarında Belçika’da yayınlanan dizi bu yıl 10 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Netflix üzerinden yayınlandı. Dizinin oyuncuları ve konusu büyük ilgi görmeyi başardı.

The Twelve Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Suç ve dramın bir arada olduğu dizi de en yakın dostunu ve onun iki yaşındaki küçük kızını öldürmekle suçlanan kadının davası ele alınmaktadır. Davada yer alan 12 jürinin sıradan hayatları ve davadaki kararları ele alınmaktadır. The Twelve 10 bölümlük ilk sezonunu yayınladı. Bölümler genel olarak 45 dakikadan uzun sürmektedir. Suçun, dramın ve aksiyonun bir arada olduğu dizinin oyuncu kadrosu şu şekildedir;

-Luc De Ruelle

-Zouzou Ben Chikha

-Souad Boukhatem

-Maaike Cafmeyer

-Aimé Claeys

-Bart Claeys

- Mieke De Groote

-Josse De Pauw

-Piet De Praitere

-Lore Dejonckheere

-Wener Gielis

-Peter Gorissen

-Veerle Malschaert

-Emin Mektepli

-Maaike Neuville

-Anne-Mieke Ruyten

-Estelle Sys

-Marijke Van Der Kelen

-Lino Van Reeth

-Lynn Van Royen

-Tom Vermeir

-Bram Verrecas

The Twelve Dizisinden Fotoğraflar

Netflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncularıNetflix The Twelve dizi konusu ve oyuncuları