Netflix Lucifer yeni sezon ne zaman başlayacak? Lucifer 5. sezon sezon yayın  tarihi belli oldu!

Netflix Lucifer yeni sezon ne zaman başlayacak? Lucifer 5. sezon sezon yayın tarihi belli oldu!

Netflix'in beğenilerek izlenen dizisi Lucifer'ın 5. sezon sezon yayın tarihi belli oldu. Netflix Lucifer yeni sezon ne zaman başlayacak? sorularının yanıtlarını sizler için araştırdık.

Online yayın platformu olan Netflix’in gözde dizisi Lucifer beşinci sezon ile yayın hayatına devam etmekte. Yayınlanan dizide yeni sezona ait olan fragman ile beraber çıkış tarihide netleşti. Yayınlanan fragman çok kısa bir zamanda sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

DC Comics’in “The Sandman” karakterlerinden esinlenerek yaratılmış olan kurgusal karakter dört sezondur yayında olan Lucifer yeni sezonla seyircinin karşına çıkacaktır.

Lucifer seyircisinin beşinci sezonda yüzü gülecek

YouTube üzerinde yayınlanmış olan fragman beşinci sezon ile beraber ilk haberleri bize veremeye başladı. Lucifer beşinci sezonu 21 Ağustos 2020’de Netflixde seyircisiyle buluşacak.

Lucifer dizinin konusu nedir?

Cehennemde şeytan olarak yaşamaktan bıkmış Lucifer adlı hikayemizin ana karakteri patronluk koltuğunu bırakarak dünyaya gelmiştir. Bir gece kulübünü satın alarak kendisi için daha rahat bir hayat tarzı tercih etmiştir. Doğası gereği bir şeytan olan karakterimiz cinayeti incelemeye başlaması kendi yaradılışına aykırıdır ve eğlenceli kısım başlamış olur.

Lucifer önceden Fox tarafından tasarlanmış ancak proje iptal edilmişti, sonrasında Netflix tarafından satın alınmış dizi büyük bir popülerliğe ulaştı.


https://youtu.be/3mTh2joPPj8