Netflix en çok sevilen ve izlenen 10 anime film listesi

Netflix en çok sevilen ve izlenen 10 anime film listesi

Netflix platformu üzerinden yerli, yabancı milyonlarca film, dizi veya belgesel izleyebilirsiniz. Anime dizileri ve filmlerini de bünyesinde barındıran Netflix en sevilen 10 Anime film önerisi anime izleyenler tarafından merak ediliyor. İşte Netflix platformunda en sevilen ve beğenilen 10 Anime Filmi.

Netflix En Çok Sevilen 10 Anime Film

Netflix platformu tüm dünyada en çok kullanılan platformlardan biri oldu. Milyonlarca yerli, yabancı dizilerin ve filmlerin olduğu, belgesellerin olduğu bu platforma her geçen gün yeni kişiler abone olmakta ve kullanıcı sayısı artmaktadır. Netflix üzerinden en çok izlenen filmler arasında Anime filmleri yer almaktadır. Anime filmlerini sevenler Netflix’te yer alan en çok sevilen Anime filmlerini merak ediyor.

Anime filmlere ve dizilere hayran olanlar Netflix platformu üzerinden hangi anime filmlerini izleyebileceklerini merak ediyor. İşte Netflix platformunda an çok sevilen 10 Anime Filmi:

-Kakegurui,

-Ona Punch Man,

-The Seven Deadly Sins,

-Charlotte,

-Death Note,

-Erased,

-7SEEDS,

-Bakı,

-Violet Evergarden,

-Toradora.

Kakegurui Filminin Konusu

Netflix platformunda yer alan ve en çok sevilen Anime filmleri arasında birinci sıraya yerleşen Kakegurui filminde gündüzleri dünyanın en zengin ailelerinin çocuklarının gece aldıkları bambaşka bir eğitimi konu alıyor. Gece gördükleri akademide bambaşka hayatlar yaşayan bu çocuklar gündüzleri normal bir eğitim alıyor. Geceleri bir kumarhaneye dönüşen bu akademide en başarılı olan öğrenci kumarhanede en başarılı öğrencidir. Kumarhanede başarılı olan öğrenci okulun en başarılısı olarak belirlenmektedir.

One Punch Man Filminin Konusu

Çocukluk hayali bir kahraman olmak olan Saitama’nın yaşadıkları anlatılmaktadır. Hayalini gerçekleştirmek için üç yıl boyunca zorunlu eğitim alan ve bu eğitim sırasında saçlarını kaybeden Saitama hayallerine kavuşur. Çok güçlü biri olur ve kimse onu yenemez. Saitama’nın başından geçenleri anlatan bu film Netflix platformunda en çok sevilen filmler arasında yer almaktadır.

The Seven Deadly Sins Filminin Konusu

Krallıkların ve savaşların yer aldığı bu film oldukça beğenilmektedir. Özellikle aksiyon sevenlerin aradığı anime filmleri arasında yer almaktadır. Filmde Avrupa Orta Çağlarında güçlü bir sihirle tüm krallığı koruyan şövalyeler ve şövalyelerin altında olan askerler ihanet nedeniyle birbirlerine düşman olurlar. Bu ihanet sonrası hayatta kalan şövalyeler Yedi Ölümcül Günah adlı şövalyelerdir. İhanetin üzerinden 10 yıl geçer ve şövalyeler karşılarına çıkan Aslanlar Krallığı ile tekrar mücadele etmek zorunda kalır.

Charlotte Filminin Konusu

Büyüleyici ve aynı zamanda fazlasıyla zeki olan Yuu Otosaka’nın büyük bir sırrı vardır. Bu genç, insanların zihinlerine girebilmekte ve onların vücutlarını 5 saniye boyunca istediği gibi kullanabilmektedir. Bu yeteneğini büyük bir sır olarak saklayan Otosaka, iyi bir liseye girmek için bu yeteneğini kullanarak yeteneğini fırsata çevirmek ister. Otosaka’nın bu mücadelesi anlatılmaktadır.

Death Note Filminin Konusu

Filmde ölüm tanrısı olarak bilinen Shinigami yer almaktadır ve kurbanlarına yüzünü göstererek onları öldürür. Öldürdüğü insanların ismini Ölüm Notu adı verdiği bir not defterine kaydetmektedir. Shinigami’nin bu not defteri insan dünyasına düşer. Ölüm defterinin nasıl kullanılacağını merak eden Ryuk onu insan dünyasına düşürmüştür. İnsan dünyasına düşen bu not defterinin keşfedilme ve kullanılma hikayesi anlatılmaktadır.

Erased Filminin Konusu

Çok büyük bir saldırının durdurulmasını sağlamak isteyen 29 yaşındaki Satoru Fujinuma, Revival adı verilen bir güç göndererek saldırıdan birkaç dakika öncesine herkesi gönderir ve bu şekilde birçok kişinin hayatını kurtaracağını düşünür. Olayların nasıl geliştiği ve kimlerin nasıl kurtulabileceği filmde anlatılmaktadır.

7Seeds Filminin Konusu

Hükümet, tüm insanlığı yok edecek bir göktaşının dünyaya çarpacağını öğrenir. Sadece insanlar değil tüm canlılar yok olacaktır. Hükümet bu durumu değiştirmek için kolları sıvar ve gerekli önlemleri almaya başlar. Göktaşının çarpması sonucunu değiştirmek ve insanlığın yok olmamasını sağlamak için özel olarak seçilmiş yedi kadın ve yedi erkek özel bir uykuya alınır. Uyandıklarında neler olduğu anlatılmaktadır.

Baki Filminin Konusu

Babası dünyanın en güçlü savaşçısı olan Baki, babasının yerine geçebilmek için zorlu bir süreçten geçmek zorundadır. Yujiro Hanma’nın oğlu olan Baki’nin babasının yerine geçebilmesi için en şiddet dolu ve acımasız 5 mahkum ile yüzleşmesi gerekmektedir. Baki’nin bu yüzleşme sonucu babasının yerine geçip geçemeyeceği anlatılmaktadır.

Violet Evergarden Filminin Konusu

Telessi kıtasında 4 yıldır büyük bir savaş sürmektedir. 4 yıl sonra bu savaş sona erer ve Telessi kıtası kendine gelmeye çalışır. Eski günlerine geri dönmeye başlayan kıtada savaş sırasında yaralanan ve sakat kalan biri vardır. Violet Evergarden, düşman hatlarını yok etmek için görevlendirilmiş ve bu görev sırasında yaşanan bir çatışmada yaralanarak sakat kalmıştır. Savaş sonrası Violet, anlamlandıramadığı birçok şeyi daha anlamlı bulmaya başlar.

Toradora Filminin Konusu

Lise öğrencisi Ryuuji Takasu ev işlerine bayılmaktadır. Takasu aynı zamanda korkutucu bir yüze sahiptir ve bu nedenle hakkında hep yanlış yorumlar yapılmıştır. Takasu, sevimli ve narin bir yapıya sahip olan Taiga Aisaka ile tanışır. İkili zaman içerisinde çok yakın arkadaş olur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.