Netflix Dark Desire oyuncuları ve konusu

Netflix Dark Desire oyuncuları ve konusu

Son zamanların en çok kullanılan dizi film platformu Netflix ’ten iddialı bir yapım daha geliyor! Meksika yapımı yeni dizisi için gün sayan Netflix 15 Temmuz’da izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Netflix Dark Desire oyuncuları ve konusu ile merak edilenler…

Netflix Türkiye’de 15 Temmuz 2020 tarihinde yeni bir yabancı dizi yer alacak. Netflix ’in orijinal yapımı Dark Desire ülkemize giriş yapmak için son saatlerini bekliyor. Dizinin haberini alan izleyiciler uzun zamandır bugünü bekliyordu. Meksika yapımı olan dizi ilk kez 6 Mayıs tarihinde duyurularak merak uyanırdı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Epigmenio Ibarra ve Kenya Marquez birlikte yer alıyor.

Dark Desire konusu

Dizi evli bir hukuk öğretmeni Alma’nın gittiği hafta sonunda yaptığı tutkulu kaçamağı ile başlar. Alma’nın yaptığı bu gizli kaçamak aslında çevresini sorgulamaya başlaması için gerekli olan adım haline gelir. Alma en yakınlarını bile sorguladığı bir sürece girer. Bir kadın ve üç erkeğin arasında geçen esrarengiz duygular kurban kim fail kim gibi soruları da beraberinde getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Leonardo olan evliliği, kızı Zoe ve dedektif Dario ve Esteban neler yaşayacak, başlarına neler gelecek?

Dizinin başrollerini Maite Perroni (Alma), Alejandro Speitzer (Dario), Erik Hayser (Esteban) ve Jorge Poza (Leonardo) gibi oyuncular paylaşıyor. Beraberinde pek çok oyuncuya da yer veren Dark Desire Netflix için iddialı bir yapım olmayı hedefliyor.