Müge Anlı 13 Temmuz Pazartesi neler oldu? Youtube Müge Anlı 13 Temmuz

Müge Anlı 13 Temmuz Pazartesi neler oldu? Youtube Müge Anlı 13 Temmuz

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 13 Temmuz Pazartesi günündeki bölümünde neler yaşandığı merak konusu oldu. Müge Anlı'nın sunumuyla yayınlanan programın yeni bölümü Youtube üzerinden izleyicilerle paylaşıldı.

ATV’nin sevilen gündüz programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanıyor. Müge Anlı’nın sunumuyla yayınlanan program bugün de yeni bölümüyle yayınlandı. Müge Anlı bu sefer 23 yaşında öldürülen Hasan Ay’ın cinayetini çözmeye çalıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert’in 13 Temmuz Pazartesi gününde yayınlanan bölümü Youtube ve kanalın resmi intenet adresinde yayınlandı.

Programın yeni bölümünü Youtube’dan izlemek için https://www.youtube.com/watch?v=7Ox66FJ-Zqo adresine, yeni bölümü ATV’den izlemek için https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin adresine tıklayabilirsiniz.

Hasan Ay’ın esrarengiz ölümü 10 Temmuz Cuma günü programın gündemine geldi. Sinop’ta yaşanan olayda Hasan Ay’ın ölümü yangından dolayı meydana geldi. Ayrıca programın yeni bölümünde yangının ardından esrarengiz olayların yaşandığı da ortaya çıkarıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni bölümü 14 Temmuz Salı günü yine aynı saatinde Hasan Ay cinayetiyle ATV ekranlarında olacak.