Mercedes-Benz Temmuz 2020 Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Temmuz 2020 Ticari Araç Kampanyaları

Dünyanın en büyük ticari araç ihracatçıları arasında yer alan Mercedes-Benz Temmuz 2020 için ticari araç kampanyalarını görücüye çıkardı. Vatandaşlarımız Mercedes-Benz Temmuz 2020 ticari araç kampanyalarını araştırıyor.

Alman otomobil devi olan Mercedes-Benz Temmuz 2020 için ticari araç kampanyalarını görücüye çıkardı. Vatandaşlarımız Mercedes-Benz Temmuz 2020 ticari araç kampanyalarını araştırıyor. Bu kampanyalara göre Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından hayata geçirilen uygulamalarda ticari araçlarda kolay ve avantajlı ödeme fırsatlarıyla uygun faiz oranları hizmete sokuluyor. Firmanın 2020 model olan inşaat, çekici ve kargo araçlarında da Temmuz ayı için avantajlı kasko ve servis paketleri sunulmaktadır.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Temmuz 2020 Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler birimi 2020 Temmuz ayına özel çeşitli kampanyaları hizmete sunuyor. Buna göre 2020 Temmuz modellerinde esnek ödeme koşulları ve düşük faizli imkanlar oluşturulacaktır. Mercedes-Benz Vito modeli için geçerli olan bu avantajlar kapsamında bu aracı almak isteyen kişilere kasko da tercih ederlerse 150.000 TL miktarında bir kredi, %0,69 faiz oranı ve 36 ay vadeli kredi imkanı sunulmaktadır. Bilindiği üzere yeni Vito’larda ilk alımlarda düşük satın alma ücretleri, yüksek kalite, ekonomik yakıt, artırılmış güvenlik sensörleri gibi özellikler mevcuttur.

Mercedes-Benz Sprinter’larda ise yağmur ve far sensözlerinden tutun da rüzgar savurmalarına karşı asistan ve şeritleri takip etme sistemi gibi özellikler vardır. Bu aracı almak isteyenlerin kasko tercih etmeleri halinde 150.000 TL’lik, %0,69 faiz oranıyla ve 36 ay vadeyle kredi avantajları vardır.

Ayrıca ikinci el araç alımlarında da avantajlar vardır. Buna göre aylık 1.795 TL taksit avantajlarıyla %0,84 faiz oranıyla ikinci el araç sahibi olabilirsiniz.

Mercedes-Benz Kamyon Temmuz 2020 Kampanyaları

Aksaray ilinde üretim merkezi olan 2020 model olan inşaat, çekici ve kargo araçlarında Temmuz ayına özel servis ve kasko paketleri vardır.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç 3 Yıl Garantisi

“Siz güvenle yola bakın, aracınıza biz bakarız” sloganı ile hareket eden Mercedes-Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. Hafif Ticari Araçlar, Temmuz 2020 avantajları kapsamında sınırsız kilometre garantisiyle 3 yıl garantisi vermeye başladı.

Şimdiye kadar ki tüm kampanyaları genişletmek isteyen Mercedes-Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. Hafif Ticari Araçlar, sıfır kilometre araçlardaki garanti süresini 3 yıla kadar uzattı. Bu garantilerde sıfır kilometre şartı kaldırıldı. 3 yıllık garantinin kapsadığı konular arasında araçlardaki malzemeden ya da montajdan kaynaklanan teknik arazılar bulunmaktadır. Ayrıca işçi bedeli de bu kapsam içinde yer alıyor.

1 Temmuz 2020 tarihinden sonra 36 ay boyunca düzenli şekilde bakımı yapılan araçları kapsamaktadır. Mercedes-Benz almak için önemli bir tarihi fırsat elinize geçebilir. Siz de araç sahibi olmak istiyorsanız Mercedes-Benz bayilerine uğrayabilirsiniz.