Masterchef Mehmet Şefin eline ne oldu? Mehmet Yalçınkaya’nın parmakları neden yok, nasıl bir kaza geçirdi?

Masterchef Mehmet Şefin eline ne oldu? Mehmet Yalçınkaya’nın parmakları neden yok, nasıl bir kaza geçirdi?

Mehmet Yalçınkaya neden elini cebinden çıkarmıyor? MasterChef'in Mehmet Şefi'nin parmakları yok mu? Detayları sizler için derledik.

TV8’in sevilen yarışması MasterChef programının Mehmet Yalçınkaya’sı sürekli elini cebinde tutması ile bilinmektedir. Mehmet şef elini hiç göstermediği için sosyal medyada çok fazla gündem olmuştu. Fakat Mehmet Yalçınkaya’nın elini göstermemesinin çok acıklı bir sebebi bulunuyor.

Mehmet Yalçınkaya parmaklarını kıyma makinesine kaptırmıştır. Elini kıyma makinesine kaptıran Mehmet Yalçınkaya diğer bir adıyla Mehmet Şef, sosyal medyada yarışmacılara olan sert ve eleştirel davranışları ile çok defa güncem oldu. Kıyma makinesine elini kaptırdığında 3 parmağını birden kaybeden Mehmet Şef’e acil şifa dileklerimizi iletiyoruz.

Mehmet Yalçınkaya’nın bilinen adı ile Mehmet Şef’in elini sürekli cebinde tutmasının sebebi 3 parmağını birden kıyma makinesine kaptırmış olması. Elini cebinden hiç çıkarmadığı için sosyal medyada çok defa gündem olan Mehmet Şef’in acıklı hikayesi işte bu şekilde.