Kurban bayramı için bankaların 3 Ay geri ödemesiz düşük faizli bayram kredisi oranları

Kurban bayramı için bankaların 3 Ay geri ödemesiz düşük faizli bayram kredisi oranları

Kurban bayramında rahat bir nefes almak isteyenler için kredi imkanı sunan bankalar belli oldu. 3 ay geri ödeme olmadan düşük faiz oranlı kredi veren bankalar kampanya hakkında açıklamalarda bulundu.

Yaklaşan kurban bayramı ile birlikte bankalarda kurban bayramı kampanyaları başladı. Bayramda vatandaşların rahatça bayramlarını geçirmesini isteyen bankalar, bu süreçte verilen kredilerin ödemelerini 3 ay sonra almaya başlayacak. 6 bankanın açıkladığı kampanyaya göre kurban bayramı kampanyasına başvuran kişiler, kredi ödemelerine 3 isterlerse 3 ay sonra başlayabilecekler.

QNB’den bayram kredisi

3 ay sonra ödeme kolaylığı sağlanan yeni kredisini açıklayan QNB Finansbank, ihtiyaç kredisine başvuracak müşterilerin kurban bayramı nedeniyle aldığı kredileri 3 ay sonra ödemeye başlayabileceklerini duyurdu.

60 ayı bulan vade seçenekleri ile kredi imkanı sunan banka, 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişiler 60 ay vade için ödenecek toplam borcun 13.375 TL olduğunu açıkladı. Ayrıca müşterilerin ödeyeceği aylık ödeme tutarı ise 222 TL olarak belirlendi. Aynı krediyi 36 ay vade seçeneği ile kullanacak olan müşterilerin ödeyeceği toplam borç ise 11.973,67 TL oluyor. Aylık ödeme ise 332 TL olarak belirlendi. Yine aynı kredi 12 ay vadeli olarak kullanılırsa 10.667,24 TL olarak geri ödenecek. Aylık ödenecek tutar ise 888 TL olacak.

Kredi kullanmak isteyenler QNB Finansbank’ın ilgili numaraları ile iletişime geçerek kredi başvurusu oluşturabilecek.

Şekerbank kredi başvurusu başladı

Şekerbank resmi intenet sitesinden yaptığı açıklama ile kurban bayramına özel kredi verdiklerini açıkladı. 60 aya kadar vade seçenekleri ile müşterilerin kredi kullanabileceğini belirten Şekerbank, 0,75 faiz oranı ile bu kredi imkanını müşterilerine sağlayacak. Kredi kullananlar dilerlerse kredilerini 3 ay sonra ödemeye başlayabilecek. Uygun kurban bayramı kredisine başvuru için son tarih 30 Temmuz olarak belirlendi.

Garanti BBVA

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten yeni bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada birçok kredi olanağından bahseden Akten, kurban bayramı kredisine de geniş yer verdi. Korona virüsten dolayı birçok insanın maddi olarak etkilendiğini söyleyen Akten, bu durumda olan tüm müşterilerine kolaylıklar sağlamaya çalıştıklarını aktardı. 60 ay vade seçeneği ve 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla esnafından emeklisine tüm müşterilerine uygun kredi imkanı sağlamak istediklerini söyleyen Akten, kurban bayramında da uygun imkanlar sağladığını ifade etti.

Kurban bayramı kredisinden faydalanmak isteyen kişiler için açıklamalarına devam eden Akten, tüm Garanti BBVA şubelerinden, ilgili iletişim numaralarından ve intenet ve mobil bankacılığından bu krediye başvuru yapılabileceğini duyurdu.

Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank

Kurban bayramı öncesi ihtiyaç kredisinde kampanya başlatan kamu bankaları faiz oranlarını ise şu şekilde belirledi:

Halkbank: 0,98

Ziraat Bankası:0,98

Vakıfbank: 0,86

Bankaların şubelerinden ve intenet bankacılığından kolayca kamu bankaları ihtiyaç kredilerine başvurulabilmektedir.