Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik kimdir? Çiğdem Çelik hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik kimdir? Çiğdem Çelik hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin yarışmasında yeni dönem. Yarışmaya yeni katılan Çiğdem Çelik dikkatleri üzerine çekti. Çiğdem Çelik ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Show TV ekranlarında yayınlanan yarışma programı Kuaförüm Sensin izleyicilerine bir yeni haber daha. Sevenleri ile Show TV’de buluşan Kuaförüm Sensin isimli yarışmada yeni sezon başladı. Ve geçtiğimiz hafta toplamda 4 takım değişti. Geçtiğimiz Cuma günü programdan Ece Acar Bingöl, Ali Ekim ve Almila Kuruoğlu elenmişti. Bu isimlerin yerine kimlerin geleceği sabırsızlıkla bekleniyor. Programın hemen ardından yayınlanan fragmanda Çiğdem Çelik’in yarışmaya katılacağı duyuruldu.

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik kimdir?

Makyözlük yapan Gül Mammadova ve kuaför Bena Kanberlioğlu’nun modelliğini yapacak yarışmacının kim olacağı belli oldu. Çiğdem Çelik 1979 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Sosyal medya takipçisi sayısı oldukça fazla olan Çelik televizyona ilk defa Yemekteyiz programı ile merhaba demişti. Çiğdem Çelik’in annesi Bulgaristan göçmenidir. Annesi ve ablalarıyla İstanbul’da yaşamakta olan Çiğdem Çelik 1.65 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Ayrıca Çelik Kova burcu olmakla birlikte 41 yaşındadır.

Kuaförüm Sensin yarışmacısı olan Almila Kuruoğlu İşte Benim Stilim isimli yarışma ile adını duyurmuştu. Çiğdem Çelik’de İşte Benim Stilim All Star isimli yarışmaya yarışmacı olarak katılmıştı. Halktan gelen oylama ile 3. olan Çelik bir havayolu firmasında hosteslik yaparken sırf bu yarışma için hostesliği bıraktı.

Pazartesi günü ile yarışmaya başlayacak olan model sosyal medya platformu olan İnstagram’da da oldukça fazla takipçiye sahip. Çelik’in İnstagram hesabında yaklaşık 200 bin takipçi bulunmakta.