Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu kimdir? Berna Kanberoğlu hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu kimdir? Berna Kanberoğlu hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin isimli yarışma programında yeni hafta. Yarışmanın yeni Kuaförü Berna Kanberoğlu'na ilişkin bilgileri sizler için derledik.

Kuaförüm Sensin programının jüri üyeliklerini Bülent Ersoy, Adnan Serter, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç yapmaktadır. Gözde Kansu’nun sunduğu programda 285.bölümde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmaya geçtiğimiz hafta Ece, Ali ve Almila veda etti. Yarışmanın yeni makyözü Gül Mammadova olacak. Mammadova’nın partneri ise Çiğdem Çelik oldu. Çiğdem Çelik’in saçları artık Bena Kanberoğlu’ndan sorulacak.

Toplamda 1 hafta süresince Çelik’in saçlarını emanet edeceği isim Bena Kanberoğlu. 22 yaşındaki kuaför edinilen bilgilere göre Erzincan’lı. Lise mezunu olan Kanberoğlu Güzellik ve Saç Bölümünden mezun. Herhangi bir evliliği olmayan Kanberoğlu hırsı ve kararlılığı ile tanınmakta. Gerçekleştirmek istediği hayaller sadece Türkiye toprakları ile sınırlı değil. Kanberoğlu’nun en büyük hedeflerinden birisi adını ve yeteneğini bütün dünyaya göstermek. Kanberoğlu’na göre kimsenin ona güvenmesine gerek yok. Onun içinde olan özgüveni ona yetiyor. 11 senedir kuaförlük yapan profesyonel makyaj sanatçısı sanatla da oldukça içli dışlı. Tasarımla da uğraşan güzel kuaför saz çalabilmekte. Youtube alanına da girmeyi hedefleyen Kanberoğlu bahçe oturma takımları ve hobi eşyaları üretiyor.

Yarışmaya yeni katılan güzel kuaförün sosyal medyadaki hesapları da insanlar tarafından merak edilen başka bir konu. Kanberoğlu’nun İnstagram hesabında da yaklaşık 2 bin kadar takipçi mevcut. Eğer Bena Kanberoğlu’nun İnstagram hesabını merak ediyorsanız @benaakannberoglu adresinden onun profiline girebilirsiniz.